# # # # #

KINGWEAR GV68 Smart Watch – recenzja

KINGWEAR GV68 Smart Watch – recenzja

Smart Watche, czyli inteligentne zegarki na rękę mają coraz więcej zwolenników, nie tylko wśród technologicznych maniaków. Zegarek, który oferuje wiele funkcji i jest ciekawym gadżetem zaczął podbijać świat. Zapraszamy do zapoznania się z recenzją modelu GV68 Smart Watch, który możecie kupić na AliExpress za pośrednictwem serwisu Allinside https://allinside.pl/szukaj/gv68. Po sprawdzeniu i przekonaniu się na własnej skórze o zaletach tego inteligentnego zegarka z pewnością można uznać go za jeden z bardzo ciekawych urządzeń tego typu. Jeśli jeszcze nie mieliście do czynienia ze Smart Watchami, to GV68 jest dobrym modelem na rozpoczęcie swojej przygody.

Zegarek posiada Bluetooth, więc możesz w ten sposób, lub za pomocą Wi-Fi połączyć się ze swoim telefonem i odbierać wszelkie powiadomienia na Smart Watcha. Jest kompatybilny zarówno z urządzeniami z Androidem, jak również z iOSem oraz łatwy i intuicyjny w obsłudze. Dzięki niemu możemy odbierać wiadomości tekstowe i połączenia przychodzące z naszego smartfona. Jeśli chodzi o ceny, to na AliExpress ten model można zakupić w graniach od 150 do 220 złotych. Bateria zegarka, przy czynnym użytkowaniu i włączonym Bluetooth, wytrzymuje nawet 3 dni. Dodatkowe funkcje, które posiada produkt to: krokomierz, który liczy też spalone kalorie, licznik tętna, monitor snu, kalendarz i kalkulator. Kolejną, warto zwrócenia uwagi, funkcją jest jego wodoodporność. Ponadto, Smart Watch ma wbudowaną funkcję anti-lost, oznacza to, że gdy Twój telefon oddali się na większą odległość, to dostaniesz powiadomienie na zegarek. Co więcej, KINGWEAR cechuje się ciekawym designem i kolorami, a jego rozmiar nie jest zbyt duży (ekran wyświetla rozmiar 240 x 240 pikseli), przez co wygląda na nadgarstku naturalnie, jest też ciekawą alternatywą dla noszenia zwykłego zegarka. W komplecie otrzymujemy też ładowarkę USB.

Smart Watch powstał po to, aby ułatwiać nam życie, więc warto wypróbować działanie inteligentnego zegarka i przekonać się samemu o jego funkcjonalności.