FB

Iphone jest kobietą!

Iphone jest kobietą!

Jedni hejtują drudzy uwielbiają, nie da się ukryć, że iPhone’y wywołują wciąż gorące emocje. Nic dziwnego, to właśnie ta seria trzęsie rynkami smartfonów na całym świecie, szczególnie zaś w USA i UK. Z badań analityków zaś wynika, że to właśnie kobiety używają telefonów z logiem nadgryzionego jabłka 2 razy częściej niż mężczyźni. Oczywiście, nie przez przypadek…

 

Czy ktoś jeszcze wyobraża sobie normalne funkcjonowanie w miejskiej dżungli bez smartfona? Znajdzie drogę, przy okazji omijając korki, połączy z kim trzeba, dostarczy nowych wiadomości i rozrywki, zrobi piękne zdjęcie, które wnet w świat puścimy. Kto poznał zalety smartfona, ten nie wyobraża sobie życia bez niego. Podobnie jest z posiadaczami iPhone’ów.

Po pierwsze: prostota i funkcjonalność

Któregokolwiek byśmy nie używali modelu z logiem Apple, zawsze natrafimy na ten sam interfejs iOS, który jest klasą samą w sobie. Efektowny, a przy tym szybki, oferujący sporo funkcji, a jednocześnie niezwykle intuicyjny. I rzeczywiście można powiedzieć wiele dobrego o Androidzie, można wskazywać na jego otwartość, ogrom aplikacji, to jednak znalezienie tego właściwego zestawu na Androidzie, będzie kosztowało nas niemało wysiłku, a przede wszystkim czasu. W iPhonie wszystkie te rzeczy mamy na wyciągnięcie ręki. Wszystko działające i przemyślane. Takie, jakie właśnie powinno być!

Po drugie: ponadczasowy design

Oczywiście, że wygląd ma znaczenie i mówimy o obudowie, ale o całym interfejsie. iPhone’y zawsze kojarzyły się z dobrym designem, lata lecą i nic nie wskazuje na to, by to miało się zmienić. Nowoczesny, a jednocześnie elegancki, pasujący zarówno do teczki biznesmena, jak i do kobiecej torebki.

Po trzecie: prestiż

Kobiety lubią otaczać się nie tylko wysmakowanymi stylistycznie rzeczami, ale również takimi, które znamionują klasę. Zresztą nie ma w tym nic nadzwyczajnego, że jeśli tylko nas stać wolimy kupić coś o określonej renomie. Firma Apple z pewnością posiada to coś.  Koniec kropka.

Te trzy główne zalety iTelefonów sprawia, że po produkty Apple’a tak często sięgają właśnie kobiety. Jeśli można coś zrobić lepiej, łatwiej, a przy tym świetnie się prezentuje w dłoni, to czego chcieć więcej? Dlatego jeśli szukamy pewnego smartfona, iPhone z pewnością będzie dla nas odpowiedni. Problemem oczywiście mogą być stan finansów. Tutaj na szczęście możemy pójść na kompromis, zamiast kupować najnowszego flagowca Apple, iPhone 7s, o wiele lepiej kupić jego starszego brata: iPhone SE.

iPhone SE, czyli ulubieniec

Jest taka zasada przy wyborze iPhone’ów: zawsze kupujemy modele opatrzone literką S. To swego rodzaju gwarancja tego, że kupujemy model wydajny, który nie tak szybko straci na aktualności. Produkty Apple’a są droższe, prawda, ale za to dłużej się starzeją. Taki właśnie iPhone SE jest tego świetnym przykładem. Mamy już w końcu na rynku model sygnowany cyferką 7, spada zainteresowanie modelami 6s, a wciąż iPhone SE sprzedaje się tak dobrze, że wręcz trudno go dostać.

Nic dziwnego, niewielki ale wydajny, wydajny, ale niedrogi - oczywiście w porównaniu z modelem 7s, za który możemy wydać nawet 5 tysięcy złotych, podczas, gdy iPhone SE kupimy spokojnie za połowę tej ceny (sprawdź: http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/apple-iphone-se-16gb-zloty.bhtml).