FB

Jak zakładać włosy doczepiane?

Jak zakładać włosy doczepiane?

Najmodniejsze doczepy są już w Twoim posiadaniu? To pierwszy z dwóch kroków do nowego wyglądu w kilka minut. Pozostaje jeszcze odpowiednie umocowanie pasemek we włosach. Ta procedura wymaga jednak pewnej wiedzy, bez której dopinki nie będą się dobrze prezentować. Sprawdź, co jeszcze musisz wiedzieć, zanim założysz nowe doczepy. Obejrzyj nasze filmiki i ciesz się pięknym wyglądem przez cały czas!

  

ONE PIECE, CZYLI WŁOSY NA ŻYŁCE


To absolutny hit wśród włosów przedłużanych. Dopinka One Piece jest zjawiskowym pasmem włosów, które zakłada się na głowę za pomocą żyłki. Jeden doczep składa się aż z pięciu warstw wszytych w delikatną, koronkową tasiemkę. Zobacz, jak nałożyć pasmo metodą Flipp-in: 

 

Wystarczy jeden ruch, by gęsty doczep znalazł się na naszej głowie. Przezroczysta żyłka zapewnia stabilne utrzymanie włosów. Dzięki niej, dopinka się nie przesuwa nawet w ekstremalnych warunkach, jak choćby podczas biegania w deszczu. Za pomocą grzebienia z metalowym szpikulcem, wyciąga się naturalne pasemka w taki sposób, aby przykryły miejsce nałożenia doczepu. Po rozczesaniu, włosy robią piorunujące wrażenie. Można je dowolnie stylizować i nosić każdego dnia.

CLIP-IN, CZYLI PRZYPNIJ I NOŚ


Pasemka zaopatrzone w klipsy z grzebyczkiem zakłada się w ekspresowym tempie. Wystarczy odrobina wprawy, żeby cały zestaw doczepów umocować we włosach w mniej, niż 5 minut. Co ważne, doczepy typu clip-in możemy zakładać samodzielnie. Jedno opakowanie włosów dobrych jakościowo powinno nam wystarczyć na pół roku noszenia.

Dopinki najkorzystniej jest kupować w gotowych zestawach dopasowanych do rodzaju i kondycji naszych włosów naturalnych. Prawidłowo dobrane pasemka nie powinny obciążać cebulek. Ich zadaniem jest zagęszczenie i znaczne wydłużenie fryzury. Najprostszą metodę zakładania pasemek clip-in prezentuje krótki filmik instruktażowy: 

 

Włosy związujemy w wysoki kok, zostawiając z tyłu głowy miejsce na pierwsze pasemko. Zaczynamy od dolnej części głowy, a następnie równomiernie nakładamy kolejne doczepy. Włosy clip-in posiadają spinkę obszytą specjalną taśmą, dzięki której łączenie jest niewidoczne po założeniu. Umocowanie dopinki polega na przypięciu klipsa we włosy. To błyskawiczna metoda dająca niesamowity efekt. Zestawy składają się z taśm różnej szerokości. Najszersze wpinamy z tyłu głowy, a wąskie po bokach. Włosy naturalne clip-in można kręcić, dowolnie upinać, a nawet farbować. Wszystkie pasemka należy ściągać na noc.

TAPE IN, CZYLI SILIKONOWE TAŚMY


Ten rodzaj doczepów zakłada się za pomocą prostownicy metodą na ciepło. Tape in to tzw. przedłużanie kanapkowe, co należy rozumieć, jako przyklejanie dwóch taśm między jedno naturalne pasemko. Technikę zakładania włosów najlepiej prezentuje filmik: 

 

Dopasowane wcześniej dopinki naklejamy po bokach i z tyłu głowy. W tym celu odklejamy zabezpieczenie i przyklejamy silikonowe taśmy na włosy tuż przy skórze. Łapiemy pasemko prostownicą i podgrzewamy klej. Po chwili doczep jest już umocowany, a my możemy cieszyć się długotrwałym efektem. Zdjęcie pasemek tape-in jest równie łatwe, jak ich założenie. Wystarczy nałożyć na taśmę remover, który po kilku minutach pozwoli na bezpieczne usunięcie doczepionych włosów bez szkody dla włosów naturalnych. Pasemka nadają się do wielokrotnego użytku, więc gdy tylko najdzie nas ochota, możemy je zakładać lub zdejmować.

Duży wybór profesjonalnych produktów do przedłużania włosów znajdziesz w sklepie internetowym Europe Hair. Teraz, kiedy już wiesz jak je zakładać, szukaj gotowych zestawów lub pojedynczych pasemek i baw się w tworzenie nowych fryzur!