# # # # #

Aplikacja Aliexpress - dlaczego warto?

Aplikacja Aliexpress - dlaczego warto?

Dlaczego warto pobrać aplikację AliExpress na telefon?

AliExpress stworzył dla swoich klientów darmową aplikację mobilną, dzięki której robienie zakupów staje się jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Zainstalowanie tej aplikacji jest niezwykle proste i zajmuje jedynie chwilę. Wystarczy ją wyszukać, pobrać i po chwili cieszyć się wieloma jej zaletami. Obecnie aplikacja jest dostępna w systemach Android oraz iOS, a od niedawna również w Windows Phone. W dalszej części artykułu dowiesz się jakie plusy może dać Ci zainstalowanie jej na swoim urządzeniu mobilnym.

Dzięki aplikacji możesz w każdym miejscu przeglądać na telefonie lub tablecie wszystkie produkty. Aplikacja posiada bardzo wygodny dla użytkownika system wyszukiwania. Dzięki temu łatwo znajdziemy oczekiwaną rzecz, możemy też używać wielu filtrów (np. cena, kolor itd.) i sprecyzować dokładnie cechy, które powinien posiadać nasz produkt. Marki w aplikacji są podzielone według kategorii produktu. Kolejnym plusem jest możliwość stworzenia przed zakupami swojej wishlisty, czyli zbioru wymarzonych produktów. Możemy ją modyfikować i zapisywać. Taki trik pozwoli nam zgromadzić w jednym miejscu ciekawe produkty oraz pomóc w wyborze i dokonaniu zakupów. Po złożeniu zamówienia mamy również możliwość śledzenia statusu naszej przesyłki oraz dostajemy powiadomienia o jego zmianie. W aplikacji możemy też sprawdzić opinię o sprzedającym i przeczytać komentarze od wcześniej kupujących, co na pewno będzie pomocne przy dokonaniu ostatecznego wyboru.

Oprócz korzyści funkcjonalnych, na użytkowników czeka wiele specjalnych bonusów i wspaniałych promocji, które zostały przygotowane właśnie dla osób korzystających z aplikacji mobilnej. Można też w niej znaleźć różne gry, w których zbieramy punkty, a następnie wymieniamy je na kupony. Możemy więc dzięki temu sporo zaoszczędzić, a przy tym świetnie się bawić. Aplikacja posiada też zakładkę społecznościową, co oznacza, że możemy udostępniać ciekawe aukcje i produkty w mediach społecznościowych np. na Facebooku lub wysyłać swoim znajomym na maila i dzielić się swoimi odkryciami lub prosić przyjaciół o opinię na temat danego produktu.

Aby można pobrać dla Androida:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alibaba.aliexpresshd&hl=pl

Dla Iphone:
https://itunes.apple.com/pl/app/aliexpress-shopping-app/id436672029?l=pl&mt=8