# # # # #

Kontakt

W przypadku pytań dotyczących funkcjonowania serwisu, pomocy w dokonywaniu transakcji, zgłoszeń problemów technicznych oraz wszelkich innych zagadnień związanych z obsługą serwisu, prosimy o kontakt poprzez poniższy formularz kontaktowy.

UWAGA: NIE JESTEŚMY DZIAŁEM OBSŁUGI KLIENTA ALIEXPRESS I NIC NIE WIEMY O PAŃSTWA PRZESYŁKACH!

Nasz adres:
Industrial Winch Ltd.
7 Bell Yard
London, WC2A 2JR
United Kingdom

Formularz kontaktowy

Aby zobaczyć formularz kontaktowy, należy najpierw potwierdzić zapoznanie się z treścią naszego poradnika dotyczącego zakupów na Aliexpress oraz regulaminu. W poradniku i regulaminie znajdują się odpowiedzi na większość pytań zadawanych przez użytkowników naszego serwisu. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytanie, prosimy o kontakt.

Po kliknięciu przycisk poniżej zostaniesz przekierowany (na) na stronę poradnika, a następnie na stronę regulaminu. Prosimy o potwierdzenie zapoznania się z treścią, aby zostać przekierowanym do formularza kontaktowego.

Dlaczego nie widzę formularza?

Otrzymujemy bardzo dużą ilość powtarzających się pytań, pomimo faktu, że odpowiedzi na te pytania znajdują się w poradniku oraz regulaminie. W celu ograniczenia ilości tego typu zapytań oraz podkreślenia faktu, że nie odpowiadamy na pytania, na które odpowiedzi są na naszych stronach, wprowadziliśmy powyższą procedurę.