# # # # #

Beauty Blender prosto z Aliexpress!

Beauty Blender prosto z Aliexpress!

Dziś przedstawię Wam recenzję Beauty Blendera znanej gąbki do nakładania makijażu. Produkt markowy w jednej ze znanych drogerii kosztuje 69 złotych. Swoją gąbeczkę nabyłam na Aliexpress za pośrednictwem serwisu Allinside.pl. Czas dostawy wyniósł równe 2 tygodnie, a koszt 20 złotych, jak widać, różnica cenowa jest ogromna. Kiedy ją zamawiałam, nie spodziewałam się takiej rewelacji za te pieniądze. Gąbka posiada idealny, owalny kształt, dzięki czemu precyzyjnie nakładamy podkład, nie robiąc smug i efektu maski. Daje ona naprawdę oszałamiający efekt.

A co z jej żywotnością? Myślałam, że po kilku użyciach będzie nadawała się do kosza, tymczasem pierwsza wytrzymała ze mną 6 miesięcy i na pewno mogłaby posłużyć mi jeszcze kilka tygodni, gdyby nie to, że skusiłam się na pewien test. W Internecie krąży wiele informacji i zdjęć na temat tego, że rozwija się w niej wiele bakterii i grzybów. Moja gąbka po przecięciu była czyściutka, nie było oznak żadnego grzyba. Test obalił także mit na temat tego, że pochłania ona zbyt dużo fluidu, jego również nie było widać we wnętrzu gąbki.

Jak dla mnie jest to absolutny hit i każda kobieta powinna skusić się na ten zakup, zwłaszcza że ta cena nie jest zbyt wygórowana w porównaniu do produktu markowego. Do tego sprzedawcy na Aliexpress za pośrednictwem serwisu Allinside.pl oferują nam darmową wysyłkę do Polski! Aż żal nie skorzystać, zwłaszcza że gąbka niewiele różni się od tych z drogerii. Jest zapakowana w identyczne opakowanie i dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych. Doskonale sprawdzi się jako prezent dla najbliższych.

 

Zobacz również: sukienki aliexpress oraz prezenty dla dziewczyny

 

Przejdź na stronę główną: Aliexpress