# # # # #

Case`y, futerały i folie ochronne

Case`y, futerały i folie ochronne

Na pewno często zdarzyło Ci się, że telefon wyślizgnął się z ręki, zarysował kluczami lub przemókł od deszczu. Wychodzę zatem naprzeciw, aby podpowiedzieć jak tanim kosztem podnieść bezpieczeństwo twojego telefonu przed takimi urazami.

Przede wszystkim warto zakupić szkło hartowane, które naklejone na ekran naszego telefonu chroni go przed zarysowaniami i uszczerbkami. Przy upadku takie szkło jest także doskonałym amortyzatorem. Ceny na Aliexpress wahają się od kilku do kilkunastu dolarów i są dostępne dla wszystkich modeli telefonów.

Kolejnym dobrym patentem jest kupno etui /case'u, który przy okazji może stanowić fajną oprawę dla naszego elektronicznego gadżetu i uzupełnić naszą stylizację. Na portalu Aliexpress mamy mnóstwo wariantów do wyboru, znajdziemy najróżniejsze kształty, kolory, motywy muzyczne, filmowe, zwierzęce czy sportowe. Taki case możemy zakupić za pośrednictwem Allinside.pl na Aliexpress już od 1 złotówki i to z darmową dostawą!

Nie dość, że świetnie się sprawdzi jako element biżuteryjny, to jeszcze ochroni nasz telefon przed pęknięciami i rysami. W świecie mody jest to ostatnio absolutny must have!

Osobiście skusiłam się na zakup kilku takich opraw dla swojego telefonu. Przetestowałam zarówno plastikowe, jak i silikonowe. Te drugie zdecydowanie bardziej sprawdzają się dla zwiększenia ochrony obudowy naszego telefonu. Plastikowe szybko ulegają pęknięciom i rysom, silikon jest zdecydowanie trwalszym materiałem. Na zdjęciu prezentuje silikonowe etui, które mam od kilku miesięcy ? nadal wygląda jak nowe!

 

Zobacz również: sukienki aliexpress oraz prezenty dla dziewczyny

lub przejdź na stronę główną: Aliexpress