Ukryj

Czarny Piątek i Cyber Poniedziałek, czyli jeszcze taniej na AliExpress

Czarny Piątek i Cyber Poniedziałek, czyli jeszcze taniej na AliExpress

Black Friday, czyli po naszemu Czarny Piątek to dzień, na który czekali wszyscy maniacy zakupów. Właśnie wtedy małe i duże sklepy organizują najciekawsze promocje i największe wyprzedaże. Jeśli chcesz coś kupić, to nie ma chyba lepszej okazji! Możesz obłowić się w mnóstwo rzeczy, po naprawdę atrakcyjnych cenach. Oczywiście Czarny Piątek działa też na AliExpress. Uchylamy rąbka tajemnicy. Co ciekawego kupisz? Czym jest Black Friday? I czy naprawdę się opłaca?

 

Ostatnio pisaliśmy Wam o ciekawych pomysłach na prezent z AliExpress. Nie będzie już lepszej okazji, aby je kupić. Śpieszcie się!

Black_Friday

Skąd wziął się Czarny Piątek?

W naszym kraju Czarny Piątek przyjął się całkiem niedawno. Jednak widać, że sprzedawcy podchwycili trendy z zachodu i Polacy każdego roku mogą liczyć na coraz to lepsze promocje. Ten trend podchwycili też Chińczycy. A teraz wyobraź sobie, że tanie produkty, takie jak na przykład telefony z AliExpress, kupisz jeszcze taniej!

Czarny Piątek dotarł do nas (i do Chińczyków) z USA. To dzień, który przypada na ostatni piątek listopada. To właśnie wtedy zaczyna się szał przedświątecznych zakupów. Black Friday to dzień, w którym szczególnie opłaca się robić zakupy, z resztą nie tylko wtedy, kiedy szukacie upominków pod choinkę. To prawdziwe szaleństwo, sklepy są otwarte dłużej, a promocje potrafią przyśpieszyć bicie serca.

Rabaty od kilku do nawet kilkudziesięciu procent obejmują między innymi urządzenia elektroniczne, takie jak komputery stacjonarne i laptopy, smartfony i tablety, telewizory, konsole do gier i wiele, wiele innych.

 

Black Friday 2017 na AliExpress

Wszyscy wiemy, że na Ali można znaleźć naprawdę tanie produkty. Jednak sprzedawcy i tak kuszą nas promocjami. Do tej pory znaliśmy „Szybkie Okazje”, które zmieniały się co kilka dni, były też sezonowe wyprzedaże i są powszechne kupony.

W tym roku AliExpress poszło na całość i wzięło udział w Czarnym Piątku. Wiele tanich produktów jest jeszcze tańsza, a strony z promocjami i okazjami zmieniają się niczym w kalejdoskopie. Szukasz ciekawych akcesoriów do domu o 50% taniej? Nic prostszego! Szczegóły wybranych ofert dostępne są na specjalnej stronie internetowej AliExpress. 

Cyber_Monday

Przespałeś Czarny Piątek? Bądź gotowy w Cyber Poniedziałek!

To nie koniec zakupowego szaleństwa. Ci z Was, którzy spóźnili się z zakupami w piątek, niech będą gotowi w poniedziałek. Właśnie wtedy obchodzimy tak zwany Cyber Monday. Na ten dzień AliExpress na pewno przygotowało też coś specjalnego. Oczywiście będzie to zapewne głównie elektronika. Telefon Xiaomi taniej o 70%? To możliwe!

 

Bez dwóch zdań – warto zajrzeć dziś i w poniedziałek na AliExpress. Większość promocji potrwa pewnie do końca następnego tygodnia. To też ostatni dzwonek, jeśli chcecie zamówić coś z Chin i chcecie, aby doszło do Was przed Świętami Bożego Narodzenia.

 

Pochwalcie się swoimi zdobyczami w komentarzach.