# # # # #

Dekoracje Psi Patrol - Impreza & Urodziny w stylu Psiego Patrolu!

Dekoracje Psi Patrol - Impreza & Urodziny w stylu Psiego Patrolu!

O tym, że dzieciaki kochają PSI PATROL, wie juz niemalże każdy z rodziców. To doskonały powód do tego, aby wyprawić dziecku, imprezę w stylu Psi Patrol z okazji urodzin. Co ważne - można to zrobić w na prawdę fajny sposób, bardzo niskim kosztem. Na popularnym w całym świecie Aliexpress, znajdziesz masę dekoracji urodzinowych w stylu psiego patrolu. W dzisiejszym artykule, chcielibyśmy je tobie zaprezentować, a tym samym - ułatwić ci wybór.

 

Aliexpres Po Polsku  oznacza:

  • Najtaniej na całym świecie
  • Bezproblemowa obsługa klienta
  • Gwarancja / Reklamacje bezproblemowe
  • Dostawa do 30 dni

 

 

Urodziny w stylu Psi Patrol

 

Oczywiście, urodzinki w spektakularnym bajkowym stylu, rozpoczynamy od nakrycia stołu. W tym celu, przyda nam się konkretny zestaw: obrus, sztućce, kubeczki, talerzyki z nadrukiem psiego patrolu:

 

 

Marshall, Skye, Chease - Stroje Psiego Patrolu!

 

Czymże by była impreza, pozbawiona prawdziwych bohaterów psiego patrolu? Kolejną rzeczą, w jaką nalezy wyposażyć podczas urodzin w stylu psiego patrolu dzieci, są oczywiście stroje psich bohaterów. 

 

 

Jeżeli myślisz także o prezentach, koniecznie przeczytaj: Psi patrol zabawki, tanie z Aliexpress!

 

Tańszą alternatywą strojów psiego patrolu są maski. One również sprawią, że dzieci poczują się drużyną Rydera. Jeżeli uczestników urodzin jest więcej, warto rozważyć tę propozycję.

 

 

Jeżeli uważasz, że maski to za mało - mamy dla ciebie propozycje. Maski i peleryna psiego patrolu, top będzie idealny zestaw kostiumów na impreze urodzinową twojego dziecka. 

 

 

Po udanej zabawie, każdemu dziecku - można wręczyć prezent, w postaci balonu z helem, oczywiście z bajki Psi Patrol. Do wyboru, są oczywiście wszyscy bohaterowie.

 

 

Impreza w dobie koronawirusa, niesie za sobą nawet minimalne, ale jednak - zagrożenie. W związku z tym, proponujemy także zakup maseczek ochronnych dla dzieci. Aby nie psuć im wspaniałej zabawy, maski są w stylu Psiego Patrolu :)

 

 

Podczas imprezy urodzinowej, dzieci śpiewają STO LAT swojemu ulubionemu koledze lub koleżance, a następnie jedzą tort urodzinowy. Ten także, można udekorowac w stylu psiego patrolu, za pomocą patyczków wbijanych bezpośrednio do tortu.

 

 

Kolejnym, bardzo ważnym elementem dekoracji w stylu psi patrol, są girlandy. To one, nadają charakteru imprezie dla najmłodszych. Kosztują niewiele, a sprawiają, że dzieci czują się jakby były w zatoce przygód!

 

 

Wspomniany wcześniej tort, to nie wszystko. Rodzice stają na rzęsach, aby przyjęcie urodzinowe ich dzieci było wybitnie wyjątkowe. W tym celu, mogą zaopatrzyć sie także w stojak na ciastka w stylu - wiadomym :)

 

 

Dobra impreza z Psim Patrolem, to głośna impreza. Właśnie dlatego, warto kupić także dmuchane, hałaśliwe trąbki. 

 

 

Miłym podziękowaniem, za przyjęcie zaproszenia i przybycie na imprezę, mogą być naklejki, które każde dziecko opuszczające imprezę dostanie od rodziców lub solenizanta / solenizantki. Są tanie, a dzieci uwielbiają naklejki. Psi Patrol nie tylko na imprezie, ale także wiele dni po niej!

 

 

 

Mamy ogromną nadzieję, że powyższe propozycje, pomogą Wam drodzy rodzice, wyprawić waszym dzieciom wyjątkowe, oryginalne i niepowtarzalne przyjęcie urodzinowe. 

 

Niech zabawa trwa jak najdłużej!!

 

 

Urodziny w stylu PSI PATROL