# # # # #

Elektryczna szczotka prostująca włosy

Elektryczna szczotka prostująca włosy

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją elektrycznej szczotki prostującej do włosów marki ACEVIVI. Omawiany produkt można zakupić za pośrednictwem serwisu AliExpress, a znaleźć w naszej wyszukiwarce na stronie: https://allinside.pl/kup/32609152290.

Cena szczotki aktualnie wynosi 140 złotych. Do wyboru mamy cztery wersje kolorystyczne produktu: białą, różową, czarną lub niebieską.

Szczotka może z powodzeniem zastąpić standardową prostownicę, ponieważ jej używanie jest prostsze i szybsze. Wystarczy ją podłączyć do gniazdka, poczekać chwilkę i zacząć przeczesywać włosy. Szczotka może osiągnąć temperaturę do 230 stopni. Powinniśmy ją ustawiać za pomocą cyfrowego regulatora temperatury zgodnie z potrzebami i rodzajem naszych włosów. Produkt jest bardzo szybko gotowy do użycia, do maksymalnej temperatury nagrzewa się w 90 sekund. Szczotka najlepiej działa na odpowiednio wcześniej przygotowanych włosach - umytych i wysuszonych. Co ważne, szczotka nie szarpie i nie wyrywa włosów, więc tego nie musimy się obawiać.

W zestawie, który otrzymujemy z AliExpress znajdziemy jeszcze etui, które ułatwia przenoszenie i przechowywanie oraz instrukcję obsługi.

Elektryczna szczotka do prostowania włosów to ciekawa propozycja dla wszystkich miłośniczek stylizacji włosów za pomocą prostownic, ponieważ daje podobny efekt – wygładza włosy i sprawia, że są prostsze i bardziej lśniące, a jednocześnie nie tracą swojej objętości. Wielbicielki fryzjerskich nowości z pewnością będą zachwycone takim gadżetem w swojej łazience – unikalnym połączeniem szczotki i prostownicy w jednym. Trudno jednoznacznie stwierdzić, że takie same efekty będą widoczne na każdym typie włosów, na pewno mocno kręcone włosy będą potrzebować większej temperatury i dużo więcej czasu, aby stały się proste i gładkie, niż te proste lub lekko falowane. Warto wypróbować samemu i przekonać się o działaniu tej „magicznej” szczotki.