# # # # #

Gadżety plażowe

Gadżety plażowe

Gadżety, które przydadzą się na plaży

Jeśli masz zamiar spędzić tegoroczne wakacje na plaży, to z pewnością kompletujesz już wszystkie potrzebne rzeczy, które musisz ze sobą zabrać w podróż. Oprócz standardowych produktów, o których nie możesz zapomnieć, czyli kremach do opalania, okularach przeciwsłonecznych i kostiumach kąpielowych, warto zabrać ze sobą też kilka innych gadżetów. Mogą one ułatwić Ci funkcjonowanie w wakacyjnych okolicznościach i sprawić, że Twój wypoczynek będzie jeszcze bardziej komfortowy.

Czytniki e-booków są doskonałym rozwiązaniem na wakacje, ponieważ opalając się na plaży często chcemy nadrobić książkowe zaległości. Czytnik jest lekki, więc nie musimy dźwigać niepotrzebnych kilogramów książek ze sobą. Niektóre modele są też wodoodporne, więc nie trzeba martwić się o ewentualny kontakt z wodą. Duży wybór czytników znajdziecie w naszym katalogu - https://allinside.pl/szukaj/ebook-reader.

Jeśli wybierasz się w miejsca, gdzie możliwe będzie nurkowanie, to świetnym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w specjalną maskę z kamerką, która zarejestruje podwodny świat wdziany Twoimi oczami i pozwoli Ci zatrzymać wspomnienia na dużej. Na Aliexpress znajdziesz również takie gadżety: https://allinside.pl/szukaj/video-camera-scuba-mask. Na plaży przyda się również przenośna mini lodówka turystyczna, w której można zmieścić np. napoje do schłodzenia lub jedzenie. Jest to nieocenione, zwłaszcza w czasie intensywnych upałów, kiedy możemy mieć w zasięgu ręki zimne napoje. W naszej wyszukiwarce łatwo możesz znaleźć wiele modeli takich przenośnych lodówek: https://allinside.pl/szukaj/portable-mini-fridge.

Na plaży, pomimo, że odpoczywamy od codzienności, zazwyczaj mamy ze sobą telefon. Aby go naładować możemy użyć energii słonecznej. W ten sposób nie musimy martwić się o wyładowany telefon w chwili, gdy będziemy go potrzebować. Wystarczy zabrać ze sobą ładowarkę solarną https://allinside.pl/szukaj/solar-mobile-charger. Ostatnia propozycja gadżetu na plażę to specjalna antypiaskowa mata. Została stworzona w technologii, która dzięki zastosowanemu materiałowi zapobiega dostawaniu się na nią drobinek piasku. Z pewnością będzie to doskonałe rozwiązanie dla plażowiczów, którzy nie lubią dużej ilości pasku dostającego się na koce czy ręczniki. Duży wybór takich „magicznych” mat znajdziesz na: https://allinside.pl/szukaj/sand-free-mat.