# # # # #

Głośnik bezprzewodowy XiaoMi – recenzja

Głośnik bezprzewodowy XiaoMi – recenzja

Dzisiaj recenzja urządzenia od znanej wszystkim miłośnikom zakupów internetowych chińskiej marki produkującej elektronikę. Przyjrzymy się bliżej proponowanemu przez XiaoMi głośnikowi bezprzewodowemu w nowej, ulepszonej wersji.

Urządzenie jest dostępne w serwisie AliExpress, a w naszej wyszukiwarce internetowej szukajcie go pod tym adresem: https://allinside.pl/szukaj/xiaomi-speaker.

Produkt dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych m.in. niebieskiej, złotej i różowej. Jego aktualna cena wynosi około 140 złotych. Czas jego pracy na jednym ładowaniu (trwającym mniej więcej 2 godziny) wynosi około 7-8 godzin.

Prezentowany głośnik zewnętrzny działa na Bluetooth i może być używany nie tylko ze smartfonami, ale też z tabletami, telewizorem czy laptopem. Jednym słowem, dzięki temu sprzętowi możesz cieszyć się dobrej jakości dźwiękiem gdziekolwiek jesteś. Przenośny i mały rozmiar i niewielka waga pozwalają na to, aby zabrać go ze sobą w dowolne miejsce, zmieści się nawet w Twojej kieszeni. Jego zainstalowanie jest bardzo proste, można zacząć go używać dosłownie w kilka chwil, więc obsługa nie powinna być dla nikogo dużym wyzwaniem. Wystarczy włączyć Bluetooth na urządzeniu, włączyć jednym przyciskiem głośnik i wyszukać go na Twoim urządzeniu.

Warto zwrócić uwagę również na bardzo ciekawy design i styl w jakim został zaprojektowany głośnik. Z jednej strony wygląd jest bardzo minimalistyczny, prosty i klasyczny, jednak z drugiej strony wygląda bardzo stylowo i nowocześnie.

Ten gadżet bardzo się przydaje, szczególnie wszystkim tym, którzy uwielbiają słuchać muzyki na urządzeniach mobilnych. Dźwięk jest bardzo dobrej jakości, czysty i dobrze go słychać, a samo urządzenie jest wykonane bardzo porządnie. Za taką cenę warto spróbować i zakupić głośnik od XiaoMi, które nie zawodzi i kolejny raz proponuje ciekawy produkt.