# # # # #

Gry i kupony na Aliexpress

Gry i kupony na Aliexpress

Od początku bieżącego roku dla miłośników aplikacji Aliexpress mamy prawdziwą gratkę w postaci kuponów zakupowych. Aby je zdobyć, należy uzbierać odpowiednią ilość monet (punktów).

Codziennie każdy użytkownik aplikacji Aliexpress ma możliwość odebrania darmowych punktów - wystarczy wejść w kategorię „Coins & Coupon”, a następnie naciskamy na dużą monetę znajdującą się centralnie u góry. Jeżeli systematycznie odbieramy darmowe punty, to każdego dnia stawka się zwiększa. Pierwszego dnia do zdobycia mamy 1 punkt, drugiego - 5, trzeciego - 8, czwartego - 10, piątego dnia - 12, szóstego - 14, siódmego - 15, dzień ósmy i każdy kolejny to 16 punktów. Gdyby podsumować te liczby okazuje się, że w ciągu miesiąca jesteśmy w stanie uzyskać aż 433 punkty. Jeszcze jedno!  Jeżeli któregoś dnia przegapimy odbiór monet, zaczynamy odliczanie od nowa (czyli od dnia pierwszego).

Kolejne punkty możemy zebrać  z gry polegającej na ułożeniu obrazka w całość, jednak nie robimy tego samodzielnie tylko losowo poprzez potrząśnięcie naszym smartfonem. Obrazki są w różnych kolorach, każdy z nich ma inną punktację. Udział w tej zabawie to koszt 1 monety. W grę możemy grać tak długo, dopóki mamy monety na swoim koncie.

Ostatnią opcją na zdobycie punktów jest gra „koło fortuny” - aby rozpocząć grę, musimy nacisnąć przycisk start znajdujący się w środku koła. W tej grze możemy uzyskać nawet 500 punktów, a koszt jednej gry to 10 monet ? minusem jest to, że w ciągu jednego dnia możemy zagrać maksymalnie 5 razy.

Na samym dole możemy przeczytać wiadomości na temat wymiany punktów na kupony.  Ich liczba jest niestety ograniczona i króluje tu zasada kto pierwszy ten lepszy. Odebrany kupon jest ważny przez 7 dni, natomiast  zebrane na koncie punkty są ważne do 31.03.2017.

 

Przejdź na stronę główną: Aliexpress