# # # # #

Jak zdobyć kupony na zakupy z Aliexpress?

Jak zdobyć kupony na zakupy z Aliexpress?

W jednym z ostatnich wpisów na blogu zdradziłam Wam patent, aby uzyskać kupony rabatowe poprzez gry w aplikacji Aliexpress. Dziś przedstawię Wam kilka podstawowych informacji na ten temat, czyli pokrótce skąd i jak pobrać darmowe kupony na zakupy. Aby przejrzeć pełną listę kuponów oferowaną przez sprzedawców, należy kliknąć w poniższy link: http://coupon.aliexpress.com

Po otworzeniu się strony zobaczymy mnóstwo kuponów. Jeżeli poszukujemy zniżki w konkretnym dziale, z lewej strony mamy menu z podziałem na wszystkie dostępne kategorie. Aby pobrać kupon, musimy najechać na okienko z tym, który nas interesuje i kliknąć na pomarańczowy pasek z komunikatem „I want this coupon”.  Po tym ruchu przeglądarka przenosi nas do witryny sklepu danego sprzedawcy, abyśmy mogli dokonać zakupów.

Aby wykorzystać kupon w tym momencie, powinniśmy zaznaczyć komunikat „Get coupon now”, który znajduje się w obrębie pomarańczowego pola kuponu. Na każdym kuponie jest podana kwota rabatu, jaką komputer odliczy nam od minimalnego zamówienia (np. US $2 off US $10 - 2$ zniżki za zamówienie o minimalnej wartości 10$).

Powinniście jeszcze wiedzieć, że kupony mają datę ważności i są w ograniczonej ilości, więc po jakimś czasie mogą być już niedostępne.  Zwrot „Valid of ... days” mówi nam, przez ile dni kupon jest aktywny. Po upływie tego terminu nie możemy już go wykorzystać. „Limit: ... per buyers” wskazuje nam, ile kuponów przysługuje na jednego kupującego, czyli ile kuponów możemy pobrać z naszego konta. By sfinalizować zakupy, wystarczy przy przedmiocie, który nas interesuje nacisnąć „Buy now”. Kiedy zostaniemy przeniesieni do płatności, system powinien pomniejszyć nam kwotę do zapłaty.

 

Przejdź na stronę główną: Aliexpress