# # # # #

Lakiery hybrydowe bling

Lakiery hybrydowe bling

Dziś pod lupę bierzemy lakiery hybrydowe, które są sprzedawane na Aliexpress pod marką bling. Rozbieżność cenowa jest naprawdę spora, ale najtańsze można już kupić za 4 złote u niektórych ze sprzedawców.

Pojemność buteleczki to 6 ml, więc jest mniejsza od standardowych lakierów hybrydowych. Ja jednak uznaję to za plus, ponieważ możemy sobie kupić w to miejsce dwa różne kolory (lub więcej) i sprawdzić, który bardziej nam odpowiada. Osobiście wolę mieć w swoim zestawie większą gamę kolorów, w przypadku takiej ceny możemy sobie na to pozwolić. Odcień możemy wybrać z naprawdę szerokiej palety kolorów — jest ich całe mnóstwo!

Jeżeli chodzi o krycie: numer 7 - kolor srebrny (możemy go znaleźć pod nazwą Rich Brilliant Silver) jest bardzo wydajny. Wystarczy nam jedna warstwa, aby ładnie pokryć płytkę paznokcia. Ogólnie pięknie wygląda i mieni się w słońcu. W przypadku różowego numeru 5 (na Aliexpress figurującego pod nazwą Flamingo) i szarego numeru 51 (nazwa: gray pigeons) potrzebujemy minimum dwóch warstw, choć znacznie lepiej prezentują się po trzeciej warstwie. Flamingo wpada w lekko neonowy odcień, jest bardziej intensywny niż na zdjęciach.

Ogólnie mają bardziej rzadką konsystencję, dlatego też łatwo się rozprowadzają. Do pędzelka też nie mam żadnych zastrzeżeń. Jeżeli chodzi o trwałość, to spokojnie wytrzymują 2-3 tygodnie, czyli jak standardowe lakiery hybrydowe. Myślę, że za taką cenę są to naprawdę dobre lakiery.

 

Zobacz również: sukienki aliexpress oraz prezenty dla dziewczyny

lub przejdź na stronę główną: Aliexpress polska wersja