# # # # #

Lampa 3D – recenzja

Lampa 3D – recenzja

Dzisiaj przedstawiamy recenzję produktu dla miłośników niebanalnych i oryginalnych gadżetów domowych. Przeczytajcie o lampie 3D, która doda każdemu wnętrzu niezwykłego charakteru. Produkt jest dostępny w AliExpress i jak zwykle znajdziecie go w naszym katalogu pod adresem: https://allinside.pl/szukaj/3d-lamp-art-deco-crystal.

Recenzowana lampa jest w kształcie motocyklu, ale są dostępne również inne motywy np. piłka, wieża Eiffla itd. Można ją nabyć już od 50 złotych. Jej wysokość to 17 centymetrów. Produkt składa się z podstawy, czyli bazy, wykonanej z plastiku i akrylowej góry, właśnie we wspomnianym kształcie. Lampa jest dostępna w pięciu różnych odcieniach, może świecić kolorami: białym, srebrnym, niebieskim, zielonym i czerwonym. Podczas świecenia kształt lampy sprawia iluzję obrazu 3D.

Produkt działa na zasadzie źródła światła LED i podłączenia kablem USB (który przychodzi w zestawie) do dowolnego panelu zasilania. Możemy samodzielnie regulować poziom światła i ściemniać lub rozjaśniać. Do uruchomienia lub wyłączenia używamy panelu dotykowego, który jest umieszczony na podstawie. Ponadto, lampa charakteryzuje się brakiem uciążliwego migotania, a światło jest stałe. Co na pewno zaciekawi rodziców - lampa nie zmienia swojej temperatury w czasie działania i nie staje się bardziej gorąca. Jeśli chodzi jednak o jej kształt to niektóre elementy mogą być ostre, więc raczej sprawdzi się bardziej w pokoju dorosłej osoby albo starszego dziecka. Producent informuje na opakowaniu, ze lampa jest bezpieczna dla środowiska, nie emituje szkodliwych substancji i nie promieniuje.

Przywołana lampa bez wątpienia jest przykładem ciekawego gadżetu, innego niż standardowe sprzęty tego typu. Jej jakość i wykonanie w stosunku do ceny są bardzo dobre. Oprócz tego, że może być ciekawą dekoracją pokoju, sypialni czy salonu, to również jest kreatywnym przykładem pomysłu np. na prezent urodzinowy dla wielbicieli nieszablonowych elementów wystroju wnętrz.