# # # # #

Lampa SUN 5 - recenzja

Lampa SUN 5 - recenzja

Zapraszamy na recenzję niezbędnego gadżetu dla kobiet, które pragną w zaciszu własnego domu szybko i łatwo stworzyć niezwykły manicure lub pedicure. W dzisiejszym artykule opisujemy zalety i działanie  lampy do paznokci hybrydowych SUN 5 od Modelones. Jest to najnowsza wersja wcześniejszej lampy o mocy 36 W, którą teraz proponuje producent.

Produkt można zakupić w AliExpress, a znajdziecie go w naszej wyszukiwarce na stronie: https://allinside.pl/kup/32807995745.

Ceny lampy  na aukcjach w serwisie AliExpress rozpoczynają się od 130 złotych. Posiadanie własnej lampy do tworzenia paznokci hybrydowej to zdecydowanie dobra inwestycja, ponieważ w szybkim czasie zwrócą nam się fundusze, które miałybyśmy wydać na kolejne wizyty w salonie urody. Lampa pozostanie z nami na dłuższy czas, a stylizacja paznokci z jej pomocą jest niezwykle prosta i z pewnością każda z nas poradzi sobie obsługą tego kobiecego gadżetu.

Omawiana lampa dostępna jest w kolorze białym i kulistym kształcie, a jej design jest prosty i klasyczny. Produkt doskonale radzi sobie z szybkim utwardzaniem każdego rodzaju lakierów hybrydowych lub żelowych, głównie dzięki zastosowaniu w niej światła będącego połączeniem diod UV i LED. SUN 5 posiada moc 48 W, jednak możliwe jest jej zmniejszenie w przypadku oczekiwania mniejszej siły utwardzania. Sposób rozmieszczenia diod w urządzeniu jest warty uwagi – są one rozmieszczone w odpowiednich miejscach, dzięki czemu każdy paznokieć otrzymuje tę samą dawkę światła. W lampie można utwardzać lakier przez: 10 sekund, 30 sekund, 60 sekund lub 99 sekund. Czas można wybierać w zależności od tego czy utwardzamy bazę, lakier czy top.  Dużą zaletą jest czujnik ruchu, ponieważ urządzenie zaczyna działać kiedy włożymy do niej rękę, nie trzeba jej za każdy razem specjalnie włączać. Nowa wersja SUN 5 posiada też, w przeciwieństwie do poprzedniczki, utwardzone dno. W zestawie otrzymujemy również instrukcję obsługi oraz kabel zasilający.