# # # # #

Lampki cotton balls - recenzja

Lampki cotton balls - recenzja

Dzisiaj zapraszamy do zapoznania się z lampkami typu cotton balls, które stanowią doskonałą dekorację do bardzo wielu okazji takich jak: imprezy w ogrodzie, wesela, sesje zdjęciowe, święta lub po prostu jako element ozdobny do dowolnego pomieszczenia w domu. Tego typu lampki w ostatnim czasie stały się bardzo popularne, ponieważ sprawiają, że pokój staje się o wiele bardziej przytulnym miejscem, a subtelny blask światła tworzy niezwykły klimat.

Omawiane lampki dostaniecie na AliExpress w granicy cenowej już między 30 a 50 złotych, więc bardzo korzystnie i tanio, w porównianiu do sklepów stacjonarnych. Znajdziecie je w naszej internetowej wyszukiwarce na stronie: https://allinside.pl/szukaj/cotton-balls.

Lampki możecie zakupić w różnych wersjach kolorystycznych, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla własnego gustu, do wyboru mamy m.in. odcienie niebieskiego, zieleni, fioletu, różu, szarości itd. Zestaw, który do nas przychodzi składa się z 20 bawełnianych cotton ballsów oraz sznurku złożonego z lampek. Do zestawu dołączony jest drewniany patyczek, który wkładamy do środka, aby uformować odpowiedni kształt cotton ballsa, a następnie przewlekamy sznur z lampkami i gotowe - możemy już cieszyć się naszym produktem. Cały ten proces może wydawać się nieco skomplikowany, ale trwa zaledwie chwilę i nie powinien sprawić nikomu większych problemów. Cały sznur ma trzy metry długości, natomiast każda kulka ma 6 centymetrów średnicy.

Lampki są bardzo uniwersalne, możemy ich użyć w wielu miejscach i okolicznościach, a klimat ciepła i światła jaki tworzą jest z pewnością czymś wspaniałym. Za taką cenę zdecydowanie warto zakupić ten sznur cotton ballsów.