# # # # #

Majówka i grillowanie z AliExpress - co kupić?

Majówka i grillowanie z AliExpress - co kupić?

Długi weekend majowy to świetna okazja do rozpoczęcia sezonu wiosenno-letniego. Właśnie teraz, wielu Polaków wyciąga z garażu zakurzonego grilla. To też dobra pora, aby zacząć się rozglądać za nowym grillem lub ciekawymi akcesoriami, które można tanio kupić na Aliexpress. Sezon grillowy czas zacząć!

 

Czas na grilla i zakupy

Długi weekend majowy 2018 to okazja do rozpoczęcia sezonu grillowego. Majówka 2018 rozpoczyna się we wtorek, 1 maja. Z kolei w czwartek, przypada Święto Konstytucji 3 Maja, który podobnie jak Święto Pracy, jest dniem wolnym. Jeśli dobrze to rozegrasz i umówisz się ze swoim szefem, możesz zyskać ponad tydzień wolnego. A jak spędzić taki urlop?

Wypady rowerowe za miasto, większe wyprawy w góry lub nad morze, a może kilka dni na własnej działce? Niezależnie od tego, gdzie się wybieracie, zawsze warto mieć przy sobie grilla, a jak grilla, to też ciekawe akcesoria – ciekawe akcesoria grillowe kupicie na AliExpress.

WAgiel

Ciekawe gadżety grillowe z AliExpress

Macie już standardowego grilla? To kupicie w każdym sklepie, na każdej stacji benzynowej, a nawet wypożyczanie w ośrodku wczasowym czy od obsługi hotelowej – tutaj więc nie ma potrzeby, aby kupować grilla specjalnie z AliExpress, ale… nasi chińscy przyjaciele oferują nam inne ciekawe gadżety i rozwiązania.

Jednym z nich jest urządzenie do gotowania BBQ. Urządzenie do gotowania BBQ przypomina stalowy garnek i tym w zasadzie jest. Z tą jednak różnicą, że taki wielofunkcyjny garnek pozwala na to, aby gotować w nim wiele potraw jednocześnie. Urządzenie posiada wysokiej jakości termometr, który pozwoli nam kontrolować temperaturę, jest łatwe w czyszczeniu, wytrzymałe i umożliwia grillowanie i wędzenie wielu potraw jednocześnie. Wystarczy włożyć na spód węgiel wraz z podpałką i podpalić.

Kolejne urządzenie to składany grill z AliExpress. Co prawda, w polskich marketach są mini grille, ale ten z AliExpress wygląda naprawdę ciekawie. To wygodna konstrukcja ze stali nierdzewnej, która jest wyjątkowo prosta w czyszczeniu, dzięki wyjmowanemu palenisku. Urządzenie jest bardzo małe i można je zabrać praktycznie wszędzie, nawet do plecaka rowerowego.

Co mają ze sobą wspólnego powyższe propozycje? Poza tym, że są tanie i z AliExpress? Potrafią nieźle nadymić. Jednak czy można grillować bez tego? Okazuje się, że tak! Mamy dla Was grill bezdymny z AliExpress. To niepozorne urządzenie, wyglądające jak patelnia, tak naprawdę jest grillem elektrycznym, który świetnie spisze się w podróży, a nawet w pomieszczeniach! To świetne rozwiązanie dla osób, które mieszkają w bloku.