# # # # #

Nowa gra w aplikacji Aliexpress!

Nowa gra w aplikacji Aliexpress!

W jednym z ostatnich wpisów na blogu wspominałam o grach w aplikacji Aliexpress, dzięki którym możemy zdobywać punkty, a następnie wymieniać je na zniżkowe kupony na nasze zakupy. Od niedawna w aplikacji pojawiła się kolejna gra - „Flip 'n' Win”, w której możemy bezpośrednio wygrać kupony do konkretnych sklepów oraz zwiększyć liczbę monet na naszym koncie.

Pierwszą grę mamy za darmo, za każdą kolejną ponosimy koszt 5 monet, ale zdecydowanie warto. Do zgarnięcia jest mnóstwo kuponów, m.in. US 2$ off 2.01$ - czyli 2 dolary zniżki za zakupy o minimalnej wartości 2.01$. Jeżeli uda nam się upatrzyć coś za tę cenę to możemy wydać na nasz zakup 0,01$ czyli jakieś 4 grosze. To się nazywa okazja!

Oprócz tego typu kuponów pojawiają się do zgarnięcia darmowe monety. Osobiście spotkałam się z następującymi wartościami: 5, 10, 50, 100, 150, 200.

Każdego dnia możemy zagrać maksymalnie 10 razy. Gra zaczyna się od tego, iż mamy odsłonięte karty, na których umieszczone są wspomniane przeze mnie nagrody. Następnie komputer przystępuje do przetasowania stosu kart, a my wybieramy dwie dowolne zakryte karty, które odsłaniają nam nasze wygrane. Dodam, że w porównaniu do poprzednich gier — w tej zdecydowanie łatwiej jest osiągnąć satysfakcjonujący wynik. Dziś rozpoczynałam grę z 20 monetami na liczniku, a obecnie udało mi się uzbierać 280 monet dzięki tej karcianej grze.

 

Przejdź na stronę główną: Aliexpress polska wersja