# # # # #

Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne 2017

Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne 2017

Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne dla kobiet na lato 2017

Wyobrażacie sobie lato bez okularów przeciwsłonecznych? Są one bez wątpienia jednym z najważniejszych dodatków w czasie słonecznych dni. Oprócz tego, że, zaopatrzone w specjalne filtry, chronią nasze oczy przed działaniem szkodliwych promieni, to jeszcze mogą być modnym detalem, który podkreśli całą naszą stylizację. Jak każdy element kobiecego stylu, okulary również mogą wpisywać się w panujące trendy. Obok tych klasycznych i ponadczasowych, na ryku dostępne są też te nieco bardziej awangardowe.

Na tegorocznych wybiegach królowały okulary przeciwsłoneczne w wersji oversize, czyli w większych rozmiarach, sprawiających wręcz wrażenie za dużych. Takie propozycje przedstawiali m.in. Marni czy Philipp Plein. Kolejnym wiodącym trendem tego lata są szkła w kolorowych, szczególnie tych mocno fluorescencyjnych, wersjach np. niebieskie, żółte, zielone, pomarańczowe. Projektanci proponują również oprawki z dodatkami np. ozdobnymi dżetami, kamyczkami, perełkami. Dla odważnych kobiet pojawiają się również modele, które nawiązują swoim oryginalnym kształtem do filmów sci-fi i robotów. Bardziej stonowaną ich wersją są okulary w geometrycznych oprawkach, które również pojawiały się na wybiegach. Co więcej, wciąż w trendach są obecne klasyczne awiatorki, ale w nieco bardziej zwariowanych wersjach z dodatkami i ulepszeniami. Również oprawki tzw. „kocie oczy”, zostały przez projektantów docenione w tym sezonie i modne są wszystkie wariacje na ich temat. Na światowych wybiegach pojawiało się też dużo propozycji oprawek w okrągłych kształtach m.in. u Armaniego.

Na Aliexpress znajdziecie modele, które nawiązują do tegorocznych nowinek w świecie mody i są doskonałą propozycją dla miłośniczek najnowszych trendów, kreowanych przez projektantów Wybór modeli, które są inspirowane najnowszymi nowinkami modowymi jest ogromny, więc każda entuzjastka trendów z pewnością znajdzie u nas odpowiednią parę okularów na tegoroczne lato.Wystarczy przeglądnąć nasz katalog: https://allinside.pl/okulary-damskie.