# # # # #

Opóźnienia w dostawie zamówień

Opóźnienia w dostawie zamówień

Przeznaczam dużo czasu na przeglądanie forów poświęconych zamówieniom z Aliexpress. To na nich znajduję większość interesujących rzeczy, które później zamawiam i Wam recenzuję. Ostatnimi czasy spotkałam się z mnóstwem komentarzy odnośnie wydłużonego czasu oczekiwania na przesyłki. Większość z forumowiczów zauważyła podczas śledzenia paczek, że utknęły one na długi okres w Urzędzie Celnym.

Ponieważ zapoznałam się bliżej z tematem, postanowiłam podzielić się z Wami zdobytymi informacjami. Być może uspokoję część z Was, która straciła nadzieję na to, że paczka kiedyś dojdzie. Ostatnio również czekałam na swoje zamówienia dłużej niż zazwyczaj. W poszukiwaniu przyczyny natknęłam się na kilka artykułów oraz komentarzy odnoszących się do tzw. strajku włoskiego urzędników.

Urzędnicy z całej Polski postanowili masowo składać wnioski o urlop, a także zwolnienia lekarskie. A wszystko z powodu sprzeciwu wobec pomysłu na reformę Ministra Finansów, aby utworzyć jeden organ ze Służby Celnej, Administracji Podatkowej oraz Urzędu Kontroli Skarbowej. Urzędnicy nie godzą się na utworzenie z tych trzech podmiotów jednego – Krajowej Administracji Skarbowej.

W związku z zaistniałą sytuacją brakuje rąk do pracy i następuje opóźnienie w wydawaniu paczek poczcie polskiej. Na razie co nie wiadomo jak długo potrwa paraliż w Urzędzie Celnym. Fanom Aliexpress pozostaje uzbroić się w cierpliwość, ponieważ nasze paczki prędzej czy później przyniesie nam listonosz.

 

Przejdź na stronę główną: Aliexpress polska wersja