# # # # #

Patelnia do gofrów – recenzja

Patelnia do gofrów – recenzja

Uwielbiacie jeść pyszne gofry lub puszyste naleśniki i chcecie przygotować je samodzielnie we własnym zaciszu domowym? Jeśli tak, to koniecznie przeczytajcie o specjalnej patelni, dzięki której usmażycie gofry lub naleśniki o idealnej strukturze i smaku w szybki i łatwy sposób.

Patelnia marki TINTONLIFE znajdziecie w serwisie AliExpress, a w naszej wyszukiwarce pod adresem: https://allinside.pl/kup/32660179187.

Omawiana patelnia kosztuje aktualnie około 70 złotych. Wykonana jest ze stali nierdzewnej, można jej używać tak jak standardowej patelni – na kuchence gazowej. Jej użycie również jest takie same – należy nalać na nią niewielką ilość oleju, rozprowadzić równomiernie po powierzchni i wlać przygotowane ciasto. Ciasto powinno być wykonane z przepisu na gofry lub amerykańskie pancakesy, czyli placki nieco grubsze niż te zwykłe naleśniki, wtedy wychodzą najbardziej smaczne i puszyste.

Za pomocą patelni można zrobić jednocześnie cztery małe gofry w kształcie serca. producent TINTOLIFE oferuje również patelnie robiące gofry w innych kształtach, więc można wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Średnica omawianego naczynia to 14,2 cm, a długość rączki w ergonomicznym kształcie to 18 cm. Patelnia jest podwójna i należy ją zamknąć na czas smażenia. Warto dodać, że łatwe jest jej utrzymanie w czystości i mycie, ponieważ nie sprawia większych problemów, a jej powłoka została wykonana tak, aby ciasto nie przywierało i się nie paliło od spodu.

Patelnia sprawdzi się doskonale, kiedy chcemy przygotować w domu nieco inne śniadanie lub przekąskę na deser dla swojej rodziny lub przyjaciół i zaskoczyć ich goframi w kształcie serca. Jest solidnie wykonana, a smażenie jest proste i szybkie. Kiedy przygotujemy odpowiednio ciasto, w dobrych proporcjach, to nic nie powinno przywierać do patelni, a gofry wyjdą smaczne i puszyste.