# # # # #

Pomadka do ust Lime Crime Velvetines

Pomadka do ust Lime Crime Velvetines

Chciałabym się dziś podzielić z Wami opinią na temat pomadki do ust Lime Crime Velvetines, którą zamówiłam za pośrednictwem Aliexpress. Wybrałam dosyć popularny odcień Cashmere.

Spodziewałam się, że ten odcień będzie wpadał bardziej w brudny róż, jednak jest to typowy brązik. Pomadka ma ładne matowe wykończenie, przy czym nie podkreśla suchych punktów ust. Kolor jest bardzo mocny i trwały. Pomadka długo utrzymuje się na ustach, jest bardzo wydajna. Zamknięta jest w rolce typowej dla błyszczyków. Posiada precyzyjny aplikator, dzięki czemu możemy równomiernie nałożyć błyszczyk i podkreślić kontur swoich ust. Pojemność to 2,6 ml. Całość zamknięta jest w pięknym błyszczącym opakowaniu.

Czas oczekiwania wyniósł około 2,5 tygodnia. Przedmiot przyszedł w foliowej kopercie, nie był dodatkowo opakowany folią ochronną, przez co pudełeczko uległo odkształceniom. Za pomadkę zapłaciłam dokładnie 6,68 złotych. Wysyłka oczywiście gratis. Polecam wszystkim, którzy lubią odcienie brązów. Pomadka sprawdzi się idealnie jako dopełnienie codziennego makijażu, ale i także na większe wyjścia. Ponadto dzięki pięknemu opakowaniu pomadka nadaje się jako prezent dla Waszych najbliższych.

 

Zobacz również: sukienki aliexpress oraz prezenty dla dziewczyny

lub przejdź na stronę główną: Aliexpress polska wersja