# # # # #

Powerbank Xiaomi Mi – recenzja

Powerbank Xiaomi Mi – recenzja

Zapraszamy na recenzję powerbanku Xiaomi Mi – przenośnego urządzenia z podwójnym portem USB, które w szybkim czasie pozwoli Ci naładować urządzenie mobilne w każdym miejscu, niezależnie od tego gdzie jesteś np. podczas długiej podróży pociągiem.

Powerbank jest dostępny na AliExpress, znajdziecie go w naszym katalogu na stronie: https://allinside.pl/szukaj/power-bank-xiaomi-mi. Na naszej platformie dostępny jest w bardzo okazyjnej cenie, kupicie go już od kwoty 70 złotych. Jest to jeden z najnowszych modeli, które oferuje producent. Do jego produkcji użyto wysokiej jakości baterii jonowo-litowej oraz ogniw LG i Samsung.

Urządzenie ładuje się około 4 godziny i wystarczy na trzy pełne naładowania sprzętu mobilnego. Jest kompatybilne m.in. z tabletami, aparatami, kamerami i smartonami. Powerbank dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych, a jego design jest prosty i klasyczny. Kolejną zaletą produktu jest jego kompaktowy rozmiar, ponieważ możemy zmieścić go nawet w kieszeni. Jest to duże udogodnienie podczas przenoszenia i użytkowania. Obudowa jest solidna i wytrzymała, przez co ta przenośna ładowarka sprawdzi się nawet w ekstremalnych sytuacjach. Można również zakupić do kompletu specjalne etui. Sprzęt jest również wyposażony w mechanizmy zabezpieczające – m.in. odporność na temperaturę, mechanizm reset,  ochronę przed zwarciem i automatyczna ochrona ładowania. Do zamówienia dołączony jest też kabel USB oraz instrukcja obsługi.

Jak widać recenzowane urządzenie posiada wiele zalet, jest niezwykle funkcjonalne i łatwe w użyciu. Dostępne jest w bardzo przystępnej cenie, a jakość jest bardzo zadowalająca. Z pewnością każdy użytkownik mobilnego sprzętu powinien zaopatrzyć się w taką przenośną ładowarkę, przyda się nie tylko w wyjątkowych sytuacjach i podróżach, ale też podczas zabieganych dni poza domem.