# # # # #

Prezent ślubny z Aliexpress

Prezent ślubny z Aliexpress

Pozostając w tematyce weselnej, postanowiłam dziś zainspirować Was pomysłem na prezent ślubny. Ostatnimi czasy dosyć popularne stało się dopisywanie do zaproszeń prośby, aby zamiast kwiatów przynosić młodym słodycze, książki bądź wino. À propos ostatniego miło ten prezent wzbogacić o coś wyjątkowego.

Od siebie polecam zestaw do wina zamówiony z Aliexpress. Pięknie opakowany w białe pudełeczko zdobione u góry kokardeczką oraz nadrukiem symbolizującym parę młodą. W zestawie znajdziemy otwieracz (korkociąg) do wina oraz zatyczkę do butelki, która zabezpieczy nam wino przed uciekającymi bąbelkami oraz pomoże zachować dłużej jego świeżość. Akcesoria są pięknie wykończone sercami, dlatego będą wspaniałą pamiątką przypominającą ten ważny dzień.

Koszt takiego zestawu to jedyne 12 złotych, wysyłka oczywiście wliczona w cenę. Zamówienie otrzymałam po miesiącu, dlatego zalecam, aby prezent zamówić z zapasem czasowym i mieć pewność, że dojdzie do nas przed weselem. Moje zamówienie niestety było słabo zabezpieczone, przyszło w zwykłej kopercie, dlatego przyszło lekko pogniecione. Polecam, aby napisać przed zamówieniem prośbę do sprzedającego, aby lepiej zabezpieczył nasz pakunek. Wówczas będziemy mieli gwarancję, że towar przyjdzie w nienaruszonym stanie.

Na Allinside znajdziecie także coś, bez czego żaden ślub się nie odbędzie. Suknie ślubne, gotowe i szyte na miarę. Sprawdźcie naszą ofertę: https://allinside.pl/suknie-slubne

 

Zobacz również: sukienki aliexpress oraz prezenty dla dziewczyny

lub przejdź na stronę główną: Aliexpress polska wersja