# # # # #

11.11 specjalny kupon 4$ od przelewy24.pl

11.11 specjalny kupon 4$ od przelewy24.pl

Zbliża się kolejna, dziewiąta z kolei edycja największego na świecie zakupowego święta - Singles Day Shopping Festival. Z tej okazji, podobnie jak w ubiegłym roku, Aliexpress we współpracy z operatorem Przelewy24, przygotował dla polskich kupujących dedykowaną zniżkę.

Każdy nowy użytkownik, który raz pierwszy zdecyduje się na zakupy na chińskiej platformie i opłaci zamówienie przez Przelewy24, będzie mógł skorzystać ze specjalnego kuponu o wartości $4.

AliExpress z powodzeniem funkcjonuje w naszym kraju, nie tylko dzięki przetłumaczeniu strony www.aliexpress.com na język polski ale również za pośrednictwemi allinside.pl. Dzięki serwisowi Przelewy24, polscy konsumenci już od dwóch lat dokonują natychmiastowej płatności z konta swojego banku, unikając niekorzystnych przewalutowań czy kilkudniowych opóźnień w księgowaniu. Schemat płatności jest identyczny z procesem zakupowym znanym z polskich e-sklepów.

Specjalnie przygotowana na okoliczność święta, strona www.aliexpress.com informuje o milionach produktów w najatrakcyjniejszych możliwych cenach. Poza wyjątkowymi rabatami (na poszczególnych aukcjach zniżki sięgają nawet 90%.), AliExpress oferuje klientom mnóstwo atrakcji i akcji promocyjnych, które pozwolą 11 listopada zaoszczędzić jeszcze więcej. Polscy kupujący mogą jeszcze liczyć na specjalnie im dedykowany kupon, który przy dokonaniu płatności za pośrednictwem Przelewy24 obniży wartość koszyka o $4. Dzięki wspólnej promocji AliExpress i Przelewy24, sezon na kupowanie świątecznych prezentów można rozpocząć już teraz.

Link do kuponu: http://s.click.aliexpress.com/e/ieUJyvr

 

Zobacz również: sukienki aliexpress oraz prezenty dla dziewczyny