# # # # #

Przelewy24 na Aliexpress

Przelewy24 na Aliexpress

Wiele osób, które rozważają rozpoczęcie swojej przygody z Aliexpress, zadaje pytania odnośnie sposobów płatności. Niektórzy zachodzą w głowę czy potrzebne jest konto walutowe lub podejrzewają wysokie prowizje dla banków. Nic bardziej mylnego!

Aliexpress wyszło na wprost Polakom, wprowadzając polski system szybkich płatności, jakim są Przelewy24. Takie udogodnienie Aliexpress wprowadziło już rok temu, dzięki czemu jeszcze większa liczba Polaków dołączyła do grona fanów zakupów w Chinach. Największy polski dostawca płatności współpracuje z aż 148 bankami, dzięki czemu każdy z nas bez problemu może skorzystać z tej opcji.

Płatności przez system Przelewy24 są całkowicie bezpieczne i bezpłatne dla kupującego. Płatność z Przelewami24 jest bardzo prosta. Wystarczy, że dokonamy zakupu klikając „buy now”,  po czym zostaniemy przeniesieni do płatności. Aby zapłacić przez Przelewy24 należy wybrać tak zatytułowaną zakładkę (drugą w kolejności, tuż obok „visa”). Kiedy wybierzemy interesujący nas rodzaj płatności, zostanie podana nam kwota do zapłaty (już w złotówkach). Następnie musimy zaznaczyć bank, w którym mamy konto i zrealizować poprzez niego płatność, tak jak robimy to na co dzień. Sam sprawdź, jakie to proste!

 

Przejdź na stronę główną: Aliexpress polska wersja