# # # # #

Recenzja blendera Shake’n Take

Recenzja blendera Shake’n Take

Zapraszamy na recenzję blendera, dzięki któremu szybko przygotujesz smacznego shake’a do pracy lub pożywny koktajl białkowy po treningu. Blender Shake’n Take marki Eworld jest dostępny w serwisie AliExpress. Znajdziecie go w naszej wyszukiwarce na stronie internetowej: https://allinside.pl/szukaj/shake-take.

Urządzenie kupicie na aukcjach za cenę około 100 złotych. Taki blender z pewnością doskonale sprawdzi się w każdym domu. Jest to urządzenie typu kubełkowego. Składa się z podstawy - miksera oraz kubka, do którego wkładamy owoce, mleko lub wodę. Po zmiksowaniu kubek wystarczy odłączyć od urządzenia, przekładając go do góry dnem, nałożyć, dostępną w zestawie, nakrętkę z dziubkiem do picia i zabrać zrobioną przekąskę ze sobą do pracy, szkoły, na piknik czy gdziekolwiek chcecie. Innowacyjność polega na tym, że ten sam kubeł wykorzystujemy jako pojemnik blendera i przenośny kubek, więc mamy produkt 2 w 1. Urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze i bardzo szybko miksuje produkty, dzięki czemu nawet jeśli nie mamy dużo czasu i jesteśmy wiecznie w biegu, to możemy przygotować sobie zdrowy koktajl dosłownie w kilka chwil. Co więcej, można również do niego dodawać kostki lodu lub mrożone owoce, ponieważ i z tym ostrze blendera sobie poradzi. Kompaktowy rozmiar kubka sprawia, że możemy z łatwością przenosić go ze sobą i zabierać do samochodu. Moc blendera to 220 V, jego waga to: 684 g podstawa i 123 g kubek, natomiast wysokość wynosi 35,5 centymetra. Urządzenie nie zajmuje dużo miejsca w kuchni, jego design jest prosty, a kolorystyka stonowana. Producent zapewnia również, że do produkcji użyto materiałów wysokiej jakości, bez szkodliwych substancji, więc blender jest bezpieczny zarówno dla dorosłych, dzieci, jak i dla środowiska naturalnego. Jest to jego kolejna zaleta, podobnie jak solidność i estetyka wykonania.

Blender bardzo dobrze się sprawuje i jest świetnym urządzeniem, jeśli chodzi o spełnienie zadania, z którego zamiarem został stworzony – szybkiego i łatwego przyrządzania smacznych koktajli w domu, które potem można zabrać ze sobą w drogę, czyli jednym słowem – shake’n take.