# # # # #

Recenzja dla rodziców - niania bezprzewodowa

Recenzja dla rodziców - niania bezprzewodowa

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją niani bezprzewodowej, urządzenia, które z pewnością zaciekawi rodziców posiadających lub spodziewających się dzieci. Poznajcie specyfikę produktu, jego zalety oraz zasady działania.

Omawiany produkt marki TakTark można zakupić za pośrednictwem serwisu AliExpress, aktualnie w cenie 215 złotych, a naszej wyszukiwarce znajdziecie go tutaj: https://allinside.pl/kup/32682422055.

Jak działa taka niania i jakie ma zalety? Produkt przede wszystkim w znacznym stopniu ułatwia opiekę nad Twoim dzieckiem i sprawia, że masz z nim „kontakt” wtedy kiedy bawi lub śpi w innym pokoju. Jest to bardzo przydatne, zwłaszcza wtedy, kiedy musisz co chwilę wychodzić z innego pomieszczenia i sprawdzać co dzieje się w pomieszczeniu obok.

Prezentowane urządzenie marki TakTark składa się z dwóch części. Pierwsza z nich to  kamerka i mikrofon, które umieszczasz w dowolnie wybranym miejscu w pokoju Twojego dziecka, natomiast druga część to głośnik i odbiornik obrazu dla Ciebie, którą możesz mieć pod ręką i wszystko widzieć oraz słyszeć. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania możesz być spokojna, że Twojemu maluszkowi nic nie grozi i śpi bezpiecznie w swoim pokoju.

Recenzowany produkt ma również inne ciekawe funkcję, które są bardzo przydatne – monitoring temperatury powietrza, możliwość mówienia do dziecka na odległość za pomocą niani oraz opcja włączenia kołysanki ułatwiającej zasypianie oraz automatyczną wersję, specjalną na noc.

Kolejną zaletą jest długa wytrzymałość baterii, ponieważ wytrzymuje aż 18 godzin na jednym ładowaniu. Producent gwarantuje również użycie wysokiej jakości materiałów i technologii do tworzenia urządzenia, dzięki czemu posłuży ono nam przez długi czas bez awarii. Design urządzenia jest bardzo prosty i klasyczny, a kolor biały. Bezprzewodowa niania to również sprzęt bardzo lekki i nie zajmujący zbyt wiele miejsca w pomieszczeniu.