# # # # #

Recenzja lakierów hybrydowych Bling

Recenzja lakierów hybrydowych Bling

Hybrydowe lakiery do paznokci są prawdziwym kosmetycznym hitem ostatnich kilku lat i na pewno każda kobieta już o nich słyszała. Wciąż nie tracą na swojej popularności, nie ulega więc wątpliwości, że posiadają mnóstwo zalet. Przede wszystkim taki manicure prezentuje się nienagannie przez dłuższy czas i jest odporniejszy na zarysowania, niż ten z użyciem standardowego lakieru. Co więcej, efekt jest trwalszy, a lakier hybrydowy całkowicie bezpieczny dla naszych paznokci.

Jeśli chcecie same przekonać się jak będą wyglądały tego typu lakiery na Waszych paznokciach, to zapraszamy do przeczytania recenzji  produktów marki Bling. Znajdziecie je na AliExpress w naszej wyszukiwarce pod adresem: https://allinside.pl/szukaj/80-bling.

Producent oferuje nam 80 kolorów lakierów, począwszy od klasycznych odcieni nude, przez neonowe i brokatowe, a skończywszy na odważnych ciemniejszych barwach. Jest to duża zaleta, bo możemy wybierać spośród mnóstwa wariantów. Kolejnym plusem lakierów jest ich niska cena, ponieważ znajdziemy je już od sumy niewiele większej niż jeden dolar. Możemy więc zaopatrzyć się w więcej buteleczek w różnych odcieniach, bo cena jest naprawdę okazyjna. Lakiery są sprzedawane w opakowaniach o pojemności 6 ml. Jeśli chodzi o trwałość do trzymają się standardowo, jak większość produktów hybrydowych, 2-3 tygodnie w nienagannym stanie, a producent obiecuje trwałość nawet do 30 dni. Firma Bling oferuje również topy i bazy, więc można je zakupić do kompletu, choć lakier dobrze współgra również z bazami i topami innych marek. Lakiery Bling posiadają wygodny pędzelek i są łatwe w aplikacji, a co za tym idzie, praca z nimi nie wymaga jakichś szczególnych umiejętności, jest to duża zaleta. Doskonały efekt krycia osiągniemy po nałożeniu dwóch warstw, aczkolwiek jedna warstwa utwardzona topem też nie wygląda źle. Można je stosować w lampach zarówno LED, jak i UV. Jeśli chodzi o usuwanie lakieru, to jest to niezwykle łatwe i szybkie, wystarczy użyć standardowego zmywacza do hybryd.

Podsumowując, słynne na AliExpress lakiery hybrydowe Bling to produkty warte uwagi, ponieważ swoją jakością i trwałością nie odbiegają od renomowanych produktów z wyższej półki. Ponadto, ich cena jest bardzo niska, a wybór kolorów ogromny.