# # # # #

Recenzja projektora do kina domowego

Recenzja projektora do kina domowego

Dzisiaj recenzja dla wszystkich miłośników filmowych projekcji, którzy pragną w zaciszu domowym oglądać filmy. Poznajcie mini projektor LED do kina domowego marki NewPal. Urządzenie jest dostępne w AliExpress, a w naszej wyszukiwarce znajdziecie je tutaj: https://allinside.pl/kup/32678701599.

Aktualna cena projektora to 366 złotych. W zestawie, który przychodzi do nas z AliExpress otrzymujemy razem z urządzeniem również instrukcję obsługi, zasilacz, pilot do sterowania i kable do wideo. Projektor jest bardzo lekki, waży zaledwie pół kilograma, a jego wymiary to 16x12x7 centymetrów. Obudowa urządzenia jest wykonana z białego plastiku, a całość wykonania jest bardzo profesjonalna i estetyczna.

Jeśli chodzi o parametry techniczne, to jasność projektora wynosi 800 Lumenów, maksymalna rozdzielczość to 1920x1080, a współczynnik kontrastu 600:1. Producent zapewnia też, że projektor wyświetla obraz, który jest bezpieczny dla naszych oczu i ich nie męczy, a nawet dla oczu dzieci. Projektor posiada jeden tylny głośnik i wejścia do telewizora, SDA, VGA, HDMI i IR oraz panel włączania/wyłączania i sterowania głośnością. Cała obsługa urządzenia jest bardzo prosta i nie sprawia większych problemów. Regulacja ostrości, jasności i właściwe ustawienie obrazu również jest szybkie. Możemy wszystkie te funkcje regulować i dostosowywać do własnych potrzeb. Obraz, który wyświetla się za pomocą projektora ma zadawalającą jakość, kolory wyglądają naturalnie, a dźwięk jest bardzo dobry.

Projektor z pewnością sprawdzi się w domowych warunkach, kiedy chcemy wyświetlić i pooglądać filmy z rodziną czy przyjaciółmi. Będzie też dobrą pomocą w czasie wyświetlania prezentacji w pracy lub szkole. Na takie okazje recenzowane urządzenie jest zupełnie wystarczające, więc na pewno każdego zadowoli i sprawi, że stworzenie własnego kina w zaciszu domu będzie możliwe.