# # # # #

Recenzja kamery sportowej SJCAM SJ5000X

Recenzja kamery sportowej SJCAM SJ5000X

Zapraszamy na recenzję kamery SJCAM SJ5000X. Modele tego urządzenia znajdziecie w AliExpress, sprawdźcie nasz katalog na: https://allinside.pl/szukaj/sjcam-sj5000x.

Zacznijmy od ceny – najtańszy produkt można zakupić na aukcjach już od 390 złotych. Jak na tego typu urządzenie jest to korzystna kwota, a więc pierwszy plus. Jej wymiary to 61×42.4×25 mm, a waga to 74 gramy. Omawiany model to najnowsza kamera jaka proponuje producent, SJ5000X to kamera sportowa z przetwornikiem firmy Sony na chipsecie Novatek 96660. Jet przeznaczona głównie dla osób, które np. uprawiając sporty ekstremalne pragną uchwycić obraz w ruchu i otrzymać profesjonalne zdjęcia czy film. Tego typu kamery są tworzone z wykorzystaniem specjalnej technologii po to, aby korzystający mogli uzyskać dobrej jakości materiał, jakiego nie mogą otrzymać używając klasycznych kamer. W przypadku recenzowanego urządzenia otrzymujemy obrazy filmowe o bardzo wysokiej jakości. Możemy zarejestrować je w jakości Full HD, 4k lub 2k. Kamera posiada również wyświetlacz LD, matrycę w typie CMOS oraz została wyposażona w innowacyjny system Gyro Anti-Shake, dzięki czemu filmowany obraz jest stabilny. Model posiada też dodatkowe funkcję m.in. możliwość nagrywania w zwolnionym tempie, zmianę konta widzenia, różne tryby fotografii np. zdjęcia seryjne i zapisywanie ich w formacie RAW. Kolejną zaletą jest to, że kamera może być używana również pod wodą, co zadowoli na pewno wszystkich miłośników nurkowania. Możemy także obsługiwać kamerę poprzez WiFi za pomocą aplikacji SJCAM ZONE.

Podsumowując, nowy typ kamer sportowej proponowanej przez markę SJCAM to urządzenia funkcjonalne i warte uwagi. Za niską cenę otrzymujemy obraz i dźwięk w wysokiej jakości, nawet w bardzo ekstremalnych warunkach. Ponadto, kamera jest estetycznie i porządnie wykonana, a jej użytkowanie nie sprawia większych kłopotów.