# # # # #

Recenzja steamera do ubrań

Recenzja steamera do ubrań

Zapraszamy na recenzję steamera do ubrań, nazywanego też parownicą, który jest bardzo specyficznym rodzajem żelazka. Omawiany produkt, marki Steampro, można nabyć na AliExpress. Znajdziecie go w naszej wyszukiwarce na stronie: https://allinside.pl/kup/32764363383. Steamery do ubrań stają się coraz bardziej popularne i modne, nie tylko w hotelach i sklepach z ubraniami, gdzie tkaniny muszą zawsze wyglądać perfekcyjnie, ale też w zwykłych gospodarstwach domowych. Jakie posiadają zalety i dlaczego warto zdecydować się na ich zakup?

Parownica marki Steampro jest rodzajem steamera stojącego. Oznacza to, że jest złożona ze zbiornika na wodę wraz z kablem i przyłączoną do niego rączką oraz stojącego, obracanego o 360 stopni, wieszaka, na który pionowo zakładamy rzecz przeznaczoną do prasowania. Omawiany produkt posiada kółka, co jest ogromną zaletą, ponieważ można go dowolnie i łatwo przemieszczać do różnych domowych pomieszczeń. Cena tej parownicy to 321 złotych. Jeśli chodzi o parametry techniczne to moc urządzenia wynosi 240 V, długość kabla to 170 cm, a pojemność zbiornika ma 1,8 litra. Steamer działa na zasadzie uderzenia parą w materiał z dużą siłą, dzięki czemu nasze ubrania jest  bardzo dokładnie wyprasowane w szybkim czasie i przy niewielkim wysiłku. Co ważne, ubrania się nie niszczą przez tę wysoką temperaturę, dzięki specjalnie opatentowanej technologii.

Parownica jest idealna szczególnie do prasowania wyjątkowo trudnych zagnieceń np. na koszulach, płaszczach itd, ale sprawdzi się też w codziennym użytkowaniu. Sprzęt szybko się nagrzewa – wystarczy mu zaledwie 40 sekund. Parownica została też wyposażona w specjalny system ochronny, kiedy nie ma wody w zbiorniku lub temperatura jest zbyt wysoka, sama się wyłącza. Każdy najdrobniejszy detal steamera został stworzony przy użyciu trwałych materiałów wysokiej jakości, a jego design jest prosty i elegancki. Do wyboru mamy urządzenie w kolorach: czerwonym bądź złotym.

Bez wątpienia warto zaopatrzyć się w tego „pomocnika” domowego, dzięki któremu oszczędzimy sporo czasu, a nasze ubrania będą prezentować się nienagannie w każdej sytuacji, bez żadnych zbędnych zagnieceń i fałdek.