# # # # #

Recenzja elektrycznej szczoteczki do twarzy TOUCHBeauty

Recenzja elektrycznej szczoteczki do twarzy TOUCHBeauty

Zapraszamy na recenzję elektrycznej szczoteczki do twarzy TOUCHBeauty 3 w 1. Jest to innowacyjny gadżet elektroniczny, który ma służyć do dogłębnego oczyszczania i pielęgnowania twarzy, znacznie bardziej dokładnego niż przemywanie płynem czy tonikiem. Choć szczoteczka ta została stworzona głównie ze względu na damskie grono odbiorców, to z pewnością mogą jej używać również panowie, którzy lubią dbać o swój wygląd. Produkt znajdziecie na AliExpress za pośrednictwem naszej wyszukiwarki pod tym adresem: https://allinside.pl/szukaj/touchbeauty.

Cena omawianego produktu na AliExpress wynosi około 100 złotych. Szczoteczka posiada trzy wymienne końcówki, dzięki którym, w zależności od potrzeby, zmyjesz makijaż, oczyścisz lub złuszczysz cerę, zrobisz masaż twarzy lub spienisz nałożony preparat do oczyszczania. Na pewno będzie to doskonały produkt dla osób, które borykają się z problemami skórnymi, niedoskonałościami czy wypryskami, ale również dla tych, którzy mają skórę normalną, suchą, tłustą lub mieszaną. Producent zapewnia, ze jest też bezpieczna dla skóry wrażliwej. Szczoteczka jest na baterię AA, można też dodatkowo ustawić natężenie mocy działania, do wyboru mamy dwie opcje. Co ważne, szczoteczka jest obrotowa i obraca się o 360 stopni, więc można dotrzeć do każdego zakamarka twarzy, a jej używanie jest bardzo wygodne. Jest też wodoodporna i lekka, przez co sprawdzi się np. w podróży. Produkt przychodzi w pudełku z instrukcja obsługi, dodatkowo jest zapakowany w kompaktowe, przezroczyste, plastikowe etui.

Jeśli zastanawiacie się czy to tylko kolejny zbędny gadżet, to z pewnością tak nie jest. Szczoteczka, przy prawidłowym i regularnym użytkowaniu, daje niesamowite efekty, które zobaczycie na swojej twarzy i po jej rozjaśnionym kolorycie, ponieważ dogłębne oczyszczanie to podstawa zdrowej i zadbanej cery oraz przygotowanie do nałożenia kremu lub serum. Szczoteczka będzie też świetnym pomysłem na prezent dla wielbicielki kosmetycznych nowości i gadżetów.