# # # # #

Recenzja zegarka pandora

Recenzja zegarka pandora

Dziś przygotowałam dla Państwa recenzję zegarku stylizowanego na markę Pandora. Przedmiot przyszedł dobrze zapakowany w kartoniku, dodatkowo owinięty był folią bąbelkową. Droga z Chin trwała równe 2 tygodnie. Cena jak to w przypadku zakupów na Aliexpress była kusząca – zapłaciłam za niego jedynie 20 złotych, a wysyłka była w cenie!

Poprzez portal Allinside możecie znaleźć ten model w wielu kolorach, od klasycznej bieli, czerni po róż, czy czerwień. Pasek wykonany jest z gumowego, elastycznego materiału, ja wybrałam biały. Trochę się obawiałam, że może być to trudny kolor i niepraktyczny przy użytkowaniu. Jednak do tej pory nie pobrudził mi się ani nie odbarwił w żadnym miejscu. Koperta jest w ciepłym odcieniu złota.

Po raz kolejny moją kolekcję zegarków zapełniam dzięki zakupom na Aliexpress. Mam już upatrzoną kolejną perełkę, którą planuje niedługo zamówić. Nie sądziłam, że zegarki za taką kwotę okażą się tak dobrym zakupem. Nie dość, że stanowią idealne uzupełnienie wielu stylizacji, to jeszcze działają jak trzeba! Śmiało dorównują niektórym z wyższych półek.

Zachęcam Was do przejrzenia katalogu z zegarkami, naprawdę jest w czym przebierać. Zegarki męskie znajdziecie tu: https://allinside.pl/zegarki-meskie natomiast damskie tutaj: https://allinside.pl/zegarki-damskie

 

Zobacz również: sukienki aliexpress oraz prezenty dla dziewczyny 

lub przejdź na stronę główną: Aliexpress polska wersja