# # # # #

Tanie i dobre reflektory PAR LED DMX z Aliexpress

Tanie i dobre reflektory PAR LED DMX z Aliexpress

W dzisiejszym artykule, chcielibyśmy zaprezentować ciekawe narzędzia pracy dla oświetleniowców klubowych i scenicznych, DJ-i mobilnych i zespołów. Mowa o reflektorach PAR LED sterowanych za pomocą protokołu DMX. Obecnie w Polsce mamy kilka większych sprzedawców, którzy markują produkty z Chin swoją nazwą, narzucając marżę. Czasy, kiedy zamawianie z Aliexpress było wielką niewiadomą już minęły. Bezpieczeństwo to podstawa na Aliexpress. Czas wysyłki również uległ znacznej poprawie. W ostatnim czasie, pojawiły się nawet dostawy Aliexpress z Polskich Magazynów. Gdy uda Ci się trafić relektor PAR LED z Polskiego magazynu, to otrzymasz go w przeciągu trzech dni roboczych od daty zamówienia. Nie musimy wspominać o cenie. Ta będzie najniższa.

 

Jedyny mankament, to serwisowanie urządzeń. Są na to jednak dwa studium przypadków. Pierwsze, to fakt - że jeżeli otrzymasz nie działający reflektor,  zaprezentujesz to za pomocą filmu i zdjęć - sprzedawca będzie musiał zwrócić ci pieniądze, ponieważ odesłanie towaru będzie dla niego i dla ciebie nieopłacalne. Tak więc w tym konkretnym przypadku, zostajesz z reflektorem (który możesz naprawić) i pieniędzmi w portfelu. Drugi przypadek to ewentualna usterka po okresie gwarancji. W tym przypadku, będzie Cię stać na zakup nowego - lub naprawę tanio. Wszystkie elementy znajdujące się wewnątrz są do kupienia na Aliexpress, w śmiesznych pieniądzach.

 

Z naszych testów wynika, że reflektory które od początku działają - nie ma z nimi problemów przez długi czas, a dokładnie to test wynosił 2 lata. Czy w dwa lata taki reflektor za 30 lub 50$ na siebie nie zarobił? Odpowiedź na to pytanie, pozostawiamy tobie.

 

Reflektory PAR LED z Aliexpress

 

Pora przejść do konkretów. Wytypowaliśmy kilka perełek, które chcielibyśmy całej branży imprezowej zaprezentować. 

 

Powyższy (jak i poniższy) reflektor świeci w trybie kolorów RGB, posiada 36 diod o mocy 3W każda, oferuje promień światła 25 stopni i siedem kanałów DMX.

 

 

Dostępny za około 70 PLN - śmieszne pieniądze. Mocny reflektor, który może być wykorzystywany np. do dekoracji światłem sal i lokali gastronomicznych. ZOBACZ WIDEO.

 

 

REFLEKTOR PAR LED RGBW 4w1 12x12W 

 

Małe, lecz niezwykle mocne reflektory PAR LED ze sterowaniem za pomocą DMX-a. Posiadają dwanaście diod o mocy 12W każda. Idealnie nadają się na małe rampy, sceny i konstrukcje sceniczne, lub jako wyposażenie niewielkiego pubu czy klubu muzycznego. 

 

 

 

Cena już od 50 PLN za sztukę z dostawą do Polski. Jak nie skorzystać z tak wybitnej okazji? SPRAWDŹ TE OKAZJĘ.

 

 

 

Reflektor PAR LED DMX 7X12W - prosto z Chin

 

Jak już wspominaliśmy, jeżeli ci się poszczęści, trafisz na opcję dostawy aliexpress do paczkomatu inpost.  Jeżeli nie, to i tak warto zaczekać około 30 dni na tak tani sprzęt. W Polsce, kupisz go 2 lub 4x drożej, a będzie się różnił tylko tym, że pojawi się na nim logo sprzedawcy z PL. 

 

Reflektor LED, który zadziwia swoją mocą. Siedem diód o mocy 12W każda, skutecznie nada niepowtarzalnego klimatu miejscu, w którym ten reflektor zostanie zastosowany. Jeżeli planujesz przygotowanie fajnego zestawu świetlnego, rozważ ten konkretny model. SPRAWDŹ KARTĘ PRODUKTU.

 

 

 

 

Wydajny i bezawaryjny reflektor PAR LED 54X3W - idealny do naświetlania

 

Bardzo ciekawa propozycja dla osób, które szukają nie grzejącego się sprzętu do podświetlania scen, sal, ścian we wnętrzach różnego typu. To bardzo znany model reflektora scenicznego z modułem sterowania za pomocą sterownika DMX. To reflektor, który daje nam typowy efekt WASH. ZOBACZ DOKŁADNĄ CENĘ W ALIEXPRESS.

 

 

 

 

 

Reflektory PAR LED z Aliexpress - dla każdego

Wszystkie modele reflektorów LED RGB / RGBW / RGBWA oraz RGBWA+UV, dostępne są zarówno w Polsce jak i w Chinach. My jesteśmy ludźmi, którzy nie boją się zakupów poprzez Aliexpress i zarażają tym w pozytywny sposób. Jako że scena eventowa nie jest nam obca, znaleźliśmy ciekawe propozycje dla wszystkich zespołów muzycznych działających mobilnie, dj-i, klubów, hoteli, domów kultury, sal różnego typu i lokali. Jeżeli nie trzeba, to po co przepłacać!

 

 

 

 

Sprawdzony sprzęt z Chin!

 

Zanim reflektory opuszczą Chiny, zostają sprawdzone. Kilka godzin świecenia bez jakiejkolwiek usterki umożliwia dopiero, ich wysłanie do klienta. Jeżeli w trakcie testów, któraś z diod led choć na chwilę zgaśnie lub mignie, urządzenie zostaje zdyskwalifikowane z procesu sprzedaży. Oto, jak wygląda taki test bezpośrednio u producenta:

 

 

W chinach, sprzedaje się tego w tysiącach sztuk każdego miesiąca. To produkty seryjne, wykonywane maszynowo. Bardzo rzadko zdarzają się usterki, natomiast gdy już wystąpią - pamiętaj o bezpieczeństwie czyli ochronie kupujących od Aliexpress. Zasadą właściciela portalu tj. ALIBABA COMPANY jest założenie, że w przypadku sporów, stajemy po stronie kupującego. Tak było od zawsze, dzięki czemu - od lat portale aukcyjne tego Chińskiego giganta, zyskały na ogromnej popularności i obecnie możemy na Aliexpress kupić dosłownie wszystko.

 

 

Mały relektor PAR LED 12X3W RGBW - Tanie oświetlenie sceniczne

 

Mały reflektor, za pomocą którego oświetlisz dokładnie małą scenę, uzupełnisz wolne miejsce na rampie w klubie, czy w mobilnym stanowisku DJ-a weselnego. To również idealna propozycja na podświetlanie ścian w lokalach gastronomicznych i hotelach. Za bardzo niskie pieniądze, możesz wyposażyć swoją firmę i zacząć świadczyć usługi dekoracji sal światłem.

 

Specyfikacja powyższego reflektora 12X3W:

 

  • Napięcie wejściowe: AC90--240V,50-60HZ
  • Zużycie energii: 36W
  • Źródło LED: 12x3W
  • Kolor: czerwony, zielony, niebieski, biały
  • Kanały sterowania DMX: 8 kanałów
  • DMX Tryby pracy: DMX512, Auto Run, Sound action, Strobe, Stand Alone i Master/Slave, z bogatymi zaawansowanymi wbudowanymi programami.
  • Długa żywotność diod led (ponad 60,000 godzin)
  • Rozmiar produktu: 12x9.1x11.5 CM
  • Waga produktu: 0.4 KG
  • Korzystanie z pomieszczeń: sceny, kluby nocne, dyskoteka, hotele, sklepy, rodzinne przyjęcie urodzinowe, dobre dla DJ

 

KUP w cenie nawet 30 PLN / sztuka

 

 

 

 

Pozostałe ciekawe reflektory PAR LED

 

Par LED 150W

 

 

PAR LED 18X12 W - RGBW 4w1

 

 

Reflektor LED PAR 36X1W + LAMPA UV 

 

 

ZAŁADUJ JESZCZE WIĘCEJ OFERT