# # # # #

Idealny, rodzinny namiot– recenzja

Idealny, rodzinny namiot– recenzja

Zaczął się okres wakacji i wyjeżdżania na wyczekane urlopy, więc pora zadbać o wszystkie potrzebne sprzęty i produkty. Jeśli lubicie przygody i rezygnujecie z wygodnego, hotelowego łóżka lub wybieracie się z rodziną czy grupą przyjaciół na kemping, biwak, pole namiotowe lub inne miejsce na zewnątrz, gdzie konieczne będzie własne, przenośne schronienie, to koniecznie zapoznajcie się z naszą recenzją idealnego namiotu na takie wyprawy.

 

Namiot możecie zakupić na AliExpress, a znajdziecie go w naszym katalogu pod tym adresem: https://allinside.pl/kup/32796213700. Jego cena to 460 złotych. Namiot może pomieścić 4 osoby. Posiada solidną konstrukcję, a wykonany jest z nylonu, który jest odporny na warunki zewnętrzne, nie ulega szybkiemu zniszczeniu i może zagwarantować komfortowe warunki również podczas niesprzyjającej pogody, jest również wodoodporny i szczelny. Producent WINGAGE aktualnie oferuje dwie wersje kolorystyczne – pomarańczowo-niebieską lub ciemnozieloną.

 

Po rozłożeniu namiot układa się w charakterystyczną przestrzeń, którą tworzą dwie „sypialnie”, każda dla dwóch osób i jedną część wspólną, czyli swego rodzaju „salon”. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, które powoduje, ze wewnątrz jest dużo miejsca, więc pomimo, że jesteśmy w warunkach polowych, możemy poczuć się jak w domu. Kolejnym charakterystycznym elementem namiotu jest zadaszenie przy wejściu, które tworzy przedsionek, można go oczywiście złożyć, jeśli nie mamy potrzeby posiadania „daszku”. Namiot po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca, więc bez problemu zmieści się nawet w niewielkim bagażu lub w bagażniku samochodu. Wszystkie części otrzymujemy w specjalnym pokrowcu, który wygląda jak mała torba podróżna, więc jego przechowywanie i przenoszenie jest łatwe. W komplecie jest oczywiście również instrukcja, która pokazuje w czytelny sposób jak poprawnie rozłożyć namiot. 

 

Prezentowany namiot spełnił również oczekiwania kupujących na AliExpress, ponieważ w serwisie otrzymał wysokie noty od 55 osób, a jego średnia ocena wynosi 4,7/5. Produkt z pewnością sprawdzi się podczas wszelkich wakacyjnych wypraw.