# # # # #

Śledzenie przesyłek z Aliexpress

Śledzenie przesyłek z Aliexpress

Pewnie wielu z Was, którzy dopiero co rozpoczęli przygodę z Aliexpress zadaje sobie pytanie, czy i jak można śledzić naszą przesyłkę. Odpowiedź brzmi: oczywiście, że tak!  Zanim jednak zaczniemy wchodzić w temat głębiej, warto wiedzieć, że na Aliexpress spotykamy się przeważnie z dwoma rodzajami przesyłek: listami rejestrowanymi oraz nierejestrowanymi.

Drogę tych pierwszych możemy rejestrować od początku do końca, od kraju nadania po kraj docelowy. Natomiast w przypadku listów nierejestrowanych, możemy śledzić ich podróż jedynie na terenie kraju, w których zostały one nadane.

Gdzie znajdziemy numer naszej przesyłki? Wszystkie informacje są dostępne na naszym koncie. Wystarczy wejść w rubrykę „my orders” (moje zamówienia), a następnie „view detail” (zobacz szczegóły) znajdujące się nad każdym z zamówionych przedmiotów. Numer naszej paczki znajduje się w sekcji „track order” (droga zamówienia), tam również możemy uzyskać dokładną rozpiskę, kiedy paczka została nadana przez sprzedawcę, kiedy opuściła Chiny i kiedy wylądowała w Polsce (o ile jest rejestrowana). Na końcu mamy również ostatni etap drogi – datę, kiedy paczka została odebrana przez adresata.

Jeżeli opcja śledzenie przez Aliexpress nie jest dla nas satysfakcjonująca, możemy skorzystać z opcji śledzenia przesyłek na naszej stronie. Pod tym linkiem http://allinside.pl/sledzenie-przesylek lub przejdź na stronę główną: Aliexpress

 

https://zielonykupon.pl - Legalne Zakłady Bukmacherskie - Portal Internetowy