# # # # #

Słuchawki Syllable D900 mini – recenzja

Słuchawki Syllable D900 mini – recenzja

Przedstawiamy Wam recenzję wyjątkowego produktu – bezprzewodowych słuchawek Bluetooth D900 mini od firmy Syllable.

Produkt możecie zakupić na AliExpress, a znajdziecie go w  w naszym katalogu pod adresem: https://allinside.pl/szukaj/syllable-d900mini. Cena słuchawek to około 120 złotych, co jest niewielką kwotą w odniesieniu do zalet i funkcji, które posiadają. Zostały wprowadzone na rynek stosunkowo niedawno, bo dopiero w 2016 roku. Recenzowane słuchawki są nowszą wersją modelu D900 od tej samej marki. Sprzęt jest kompatybilny z telefonem, tabletem lub innymi urządzeniami posiadającymi Bluetooth.

Słuchawki są bardzo lekkie, ich waga to zaledwie 5 g, a średnica wynosi 20 mm. Posiadają mikrofon, multifunkcyjny przycisk, dzięki któremu włączymy lub wyłączymy muzykę, odbierzemy połączenie itd., a co więcej, są wodoodporne. Mają prosty i minimalistyczny design, doskonałe wykończenie każdego detalu i są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych -  białej lub czarnej.  Ich niewątpliwą zaletą, jeśli chodzi o codzienne użytkowanie, jest przede wszystkim dobre dopasowanie do ucha - absolutnie nic nie wypada i się nie rusza. W komplecie otrzymujemy dwie silikonowe nakładki w różnych wielkościach, dzięki czemu z łatwością możemy dopasować do swojego ucha. Słuchawki świetnie sprawdzają się podczas uprawiania sportu, biegania, spacerów czy na siłowni. Możemy posłuchać muzyki w wygodny i komfortowy sposób, właśnie dzięki tej bezprzewodowej wersji. Osoby dbające o środowisko na pewno zadowoli również fakt, że słuchawki otrzymujemy w ekologicznym opakowaniu, które można poddać recyklingowi. W zestawie  przychodzą też: kompaktowa ładowarka, instrukcja obsługi, kable USB oraz specjalny woreczek-etui.

Podsumowując, słuchawki są doskonałą alternatywą w przystępnej cenie dla bardzo drogich produktów tego typu. Są dobrej jakości, dźwięk jest całkiem niezły, użytkowanie bardzo komfortowe, a dodatkowe funkcje, jakie posiadają słuchawki, są kolejną zaletą. Warto wypróbować, zwłaszcza jeśli chcemy zacząć używać słuchawek w wersji bezprzewodowej i szukamy dobrego sprzętu na początek.