# # # # #

Stylizacja weselna z Aliexpress

Stylizacja weselna z Aliexpress

Sezon ślubny trwa w najlepsze, więc na pewno dla niejednej z Was jest to okres intensywnych poszukiwań stylizacji weselnej. Dziewczyny, nie jesteście same! Mnie tego lata trafiły się dwie duże imprezy, dlatego miałam podwójne wydatki.

Ponieważ chciałam zaprezentować się na nich w dwóch innych stylizacjach, musiałam trochę pokombinować, aby nie wydać wszystkich swoich oszczędności na sukienki, torebki, biżuterię i szpilki. Postanowiłam więc kupić jedną, skromną sukienkę o uniwersalnym szarym odcieniu i postawić na dodatki, zaszaleć z biżuterią i torebką. 

 

Być może zainteresują cię także suknie ślubne z aliexpress

 

 

Oczywiście od razu pomyślałam o Aliexpress. To tam spotkałam się z największym wyborem biżuterii. Na pierwsze wesele wybrałam pastelową kolię ze złotymi detalami. Kolorowe kuleczki ożywiły moją szarą sukienkę, a całość dopełniłam złotymi sandałkami na obcasie. 

Czas oczekiwania wyniósł miesiąc, a koszt takiego naszyjnika to 16,40 zł. W sklepach ceny za taką biżuterię wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Na Aliexpress możemy skorzystać z darmowej dostawy, więc nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów. W przypadku tak niskiej ceny możemy sobie pozwolić na zakup kilku różnych wzorów i stworzyć wiele ciekawych stylizacji.

Zachęcam do przejrzenia naszyjników dostępnych na Aliexpresshttp://allinside.pl/naszyjniki-damskie

 

 

Zobacz również: sukienki aliexpress oraz prezenty dla dziewczyny

lub przejdź na stronę główną: Aliexpress polska wersja