# # # # #

Te produkty z AliExpress będą niebawem popularne w Europie!

Te produkty z AliExpress będą niebawem popularne w Europie!

Nieważne, czy prowadzisz sklep z najnowszymi gadżetami, chcesz po prostu zaskoczyć znajomych nietuzinkowym prezentem, a być może tylko interesujesz się najnowszą technologią – ten artykuł jest dla Ciebie! Sprawdź, które produkty z AliExpress podbijają już zachodni i azjatycki rynek, więc z pewnością niebawem zaczną  być popularne również u nas!

 

Często piszemy Wam o produktach z Chin, które robią furorę w Europie – takich jak na przykład świetne smartfony z AliExpress. Na Ali można znaleźć też inne produkty, które nie są jeszcze popularne w Europie, ale już niebawem mogą być. Zobaczcie, co to takiego.

 

SprzAt_do_podwodnego_nagrywania

Sprzęt do podwodnego nagrywania

Pogoda nie zawsze pozwala cieszyć się urokami pięknych plaż i spektakularnych oceanów, dlatego jeśli już wybierzesz się w podróż do ciepłych krajów, to warto abyś miał możliwość nagrać wszystko, co tam zobaczysz. Dzięki Tekcam B1 będziesz mógł to zrobić! W zestawie znajdziesz potężną kamerę 4K, która jest wodoszczelna i można ją połączyć z Wi-Fi, więc transmitowanie na żywo swoich wojaży nie będzie stanowić dla Ciebie żadnego problemu. Oprócz aparatu otrzymasz także niezbędne osprzętowanie, w tym wszystkie przejściówki, kable i ochraniacze. Za kilka dolarów możesz dokupić kartę SD, pokrowiec, selfie stick, czy nawet boję, do tworzenia unikalnych ujęć z wodnych zabaw. Tekcam B1 nie jest na pewno opcją dla każdego, ale jeśli z wytęsknieniem wyczekujesz wakacji lub znasz kogoś, kto lepiej czuje się w wodzie niż na lądzie, to będzie to strzał w dziesiątkę.

Niania-robot

Niania-robot

Chociaż co prawda nie przewinie i nie nakarmi Twojego dziecka, ale nadal świetnie sprawdzi się w roli niani. Kamera od PomiaCam będzie cały czas monitorowała Twoje pociechy, ale to nie jedyna jej funkcja. Dzięki temu urządzeniu możesz wyłączyć telewizor, komputer, klimatyzację. Będzie Cię też ostrzegała przed wejściem niepowołanych osób do Twojego domu, czy niebezpiecznych zmianach w otoczeniu. Decydując się na więcej niż jedną kamerę możesz stworzyć w domu system monitorujący z prawdziwego zdarzenia. Urządzenie oczywiście łączy się z Wi-Fi, więc wszystkie powiadomienia otrzymasz w czasie rzeczywistym. Możesz nawet włączyć opcję automatycznego informowania o jakimkolwiek ruchu w pomieszczeniu. Świetny i naprawdę funkcjonalny gadżet, który sprawdzi się każdej rodzinie. Jego cena również nie jest wygórowana, więc można mu wybaczyć to, że nie przeczyta dzieciom bajki na dobranoc.

Gogle_do_wirtualnej_rzeczywistoAci

Gogle do wirtualnej rzeczywistości

Największy „boom” z nimi związany wydaje się, że już minął, jednak na szczęście producenci oprogramowania i gier nie poddają się tak łatwo. Wraz z pojawieniem się Skyrima na VR można wierzyć, że branżę czeka jeszcze niejedno przebudzenie. Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że granie w legendarne już tytuły za pomocą gogli musi być naprawdę wyjątkowym, a zarazem i dziwnym doświadczeniem. Na AliExpress znajdziesz zarówno tani sprzęt, który możesz połączyć ze swoim smartfonem, jak i pełnoprawne gogle VR, które będą działać poprawnie wraz z najnowszymi konsolami. Może warto zdecydować się na nie już teraz, kiedy ich ceny znacznie spadły w porównaniu z poprzednim rokiem, a rynek gier dopiero zaczyna zauważać potencjał, jaki się w nich kryje.

PotrAjny_monitor

Potrójny monitor

Zatrzymajmy się na chwilę w temacie gier, jednak to rozwiązanie nie jest skierowane tylko dla graczy. Z potrójnego monitora mogą cieszyć się wszyscy, którzy na co dzień wykonują skomplikowaną pracę na PC, która wymaga od nich kontrolowania wielu rzeczy jednocześnie. Sprawdzą się więc u analityków giełdowych, dziennikarzy, architektów, naukowców, projektantów itd. Na AliExpress trudno dostać gotowy zestaw, jednak można kupić coś znacznie bardziej praktycznego – ramię do połączenia trzech urządzeń w jeden ekran. Dzięki temu sam decydujesz o tym, jakie monitory wykorzystasz i jak je ustawisz. Możesz wybrać mniejsze lub większe modele, bezbramkowe, dotykowe, tradycyjne – ramię poradzi sobie ze wszystkim. 

gramofon

Gramofon

Jeszcze nie tak dawno nasi rodzicie wyrzucali je ze swoich domów, a teraz wszyscy melomani chcą mieć je u siebie z powrotem! Te najnowsze modele różnią się oczywiście znacznie od gramofonów z poprzedniej generacji, ale ich duch i klimat, jaki dzięki nim można uzyskać, jest nadal taki sam. Na AliExpress największe wrażenie zrobiła na nas seria LoopTone Classic, ale znajdziesz tam zarówno tańsze, jak i droższe, bardziej profesjonalne modele.