# # # # #

Torebki Zara na Aliexpress

Torebki Zara na Aliexpress

Przedstawiam Państwu jeden z największych modowych hitów portalu Aliexpress. Gdyby zrobić ranking najbardziej pożądanych marek na tym portalu, Zara z pewnością znalazłaby się w czołówce.

Wielu miłośniczek tej marki nie stać na zakup torebki w regularnej cenie w sklepie stacjonarnym, dlatego na Aliexpress wciąż przybywa użytkowniczek, które decydują się na zakup wymarzonej torebki wzorowanej na marce Zara.

Ceny takich produktów są dużo niższe, dodatkowo Aliexpress oferuje nam darmową  wysyłkę do Polski. Sama skusiłam się na zakup dwóch modeli w klasycznych kolorach: brązie i czerni. Obie przyszły do mnie po okresie około dwóch tygodni, porządnie zapakowane, z kompletem metek. Generalnie nie mam co do nich żadnych zastrzeżeń, zwłaszcza że zapłaciłam za jedną sztukę około 100 złotych. W sklepie stacjonarnym ceny są przynajmniej dwa razy wyższe.

Zwróćcie szczególną uwagę na to, czy sprzedawany produkt jest oryginalny. Sprzedający powinien to jasno zaznaczyć w opisie przedmiotu. Należy dokładnie zweryfikować tę kwestię, aby nie narazić się na nieprzyjemności ze strony polskiego Urzędu Celnego, w związku z wprowadzaniem do obrotu podrobionych produktów oraz aby upewnić się co do jakości oferowanych towarów.

Oczywiście zawsze możecie zakupić produkt bez żadnych oznaczeń, jest to najbezpieczniejsza forma zakupu, zwłaszcza kiedy nie jesteśmy pewni co do oryginalności przedmiotu.

Poniżej link do torebek z Allinside: https://allinside.pl/torebki-damskie

 

Zobacz również: sukienki aliexpress oraz prezenty dla dziewczyny

lub przejdź na stronę główną: Aliexpress