# # # # #

Zakładki do notatek

Zakładki do notatek

Dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić moim zamiłowaniem do różnego rodzaju naklejek, zakładek, zakreślaczy – wszystkiego, co niezbędne do przyjazych notatek. Być może mój ostatni zakup na Aliexpress zainspiruje przyszłych studentów albo sierpniowych poprawkowiczów matury.

Przyznam się, że szaleję na punkcie takich małych gadżetów. W moim przypadku świetnie sprawdzają się jako motywator do nauki. Z takimi gadżetami o wiele łatwiej i przyjemniej sporządza się notatki do zbliżających egzaminów, a przy tym efektywniej przyswaja nowe wiadomości.

Naklejki (zakładki, znaczniki), które widzicie na załączonym zdjęciu zakupiłam tradycyjnie na Aliexpress. Zapłaciłam za nie mniej niż 50 groszy, przesyłka listem była wliczona w cenę. 

Czas oczekiwania to niespełna 2 tygodnie. Karteczki są w różnych wzorach i pięknych pastelowych kolorach. Świetnie sprawdzają się do segregowania notatek, ale także jako zakładki do książek. Dzięki temu, że przy jednej z krawędzi są lepkie, możemy je przyczepić dosłownie wszędzie, np. na lodówce czy szafce.

 

Przejdź na stronę główną: Aliexpress