# # # # #

Żarówka Bluetooth MIPOW - recenzja

Żarówka Bluetooth MIPOW - recenzja

Zapraszamy na recenzję niezwykłego gadżetu, który sprawdzi się w każdym domu wielbicieli oryginalnych nowinek technologicznych. Poznajcie bezprzewodową smart żarówkę Bluetooth MIPOW o mocy 5 W i jej ogromne zalety.

Szeroki wybór tego typu produktów MIPOW znajdziecie na AliExpress w naszej wyszukiwarce pod adresem: https://allinside.pl/szukaj/mipow-smart-bluetooth-bulb.

W AliExpress taką żarówkę znajdziecie już od kwoty około 80 złotych. Można ją sterować za pomocą Bluetooth 4.0 w telefonie lub innym urządzeniu mobilnym oraz za pomocą aplikacji mobilnej, która jest dostępna dla systemów iOS i Android. Potrzeba dosłownie kilku sekund, aby żarówka została zlokalizowana, następnie można się z nią połączyć i za pomocą telefonu sterować jej ustawieniami. W ten sposób możemy zmienić lub regulować jej kolor, jasność itd.

Żarówka posiada też kilka bardzo ciekawych funkcji. Przyjrzyjmy się im bliżej. Pierwszą z nich jest możliwość wybrania efektu, który przypomina świecę, wybierając losowo poszczególne kolory światła, które możemy samodzielnie wybrać w zależności od własnych preferencji. Kolejną funkcją jest efekt tęczy, dzięki któremu żarówka może zmieniać kolory w ustawionej przez nas częstotliwości. Możemy również ustawić za pomocą aplikacji czas, w  którym żarówka ma pracować np. wieczorem przed pójściem spać chcemy delikatnego oświetlenia w lampce nocnej oraz wybieramy poranny czas, w którym ma ona ponownie zacząć działać. Jeśli posiadamy kilka żarówek, to możemy je grupować albo wybierać dla każdej indywidualne ustawienia. Maksymalna odległość, z której można sterować żarówką to 15 metrów. Ponadto, produkt jest również energooszczędny, co jest jego kolejną zaletą.

Warto zamówić i wypróbować ten unikalny i inteligentny gadżet technologiczny i samemu przekonać się o jego zaletach.