# # # # #

Zegarek Geneva

Zegarek Geneva

Pora na kolejną recenzję. Tym razem pod lupę wzięłam zegarek stylizowany na wzór marki Geneva. Ponieważ na Aliexpress jest tak wielki wybór, dosyć długo zwlekałam z wyborem konkretnego modelu. Ostatecznie postawiłam na czarny skórzany pasek i złotą tarczę z kolorowymi wzorkami.

Koszt takiego zegarka zakupionego za pośrednictwem Allinside, to bagatela - 20 złotych. Za tę cenę możemy na Aliexpress znaleźć naprawdę wiele ciekawych kombinacji wzorów, kolorów i materiałów, z jakich wykonane są zegarki.

W przypadku mojego zamówienia czas oczekiwania wyniósł mnie 3 tygodnie. Przedmiot przyszedł do mnie w małym kartoniku, porządnie opakowany w folię bąbelkową, dzięki czemu nie uległ zniszczeniu w transporcie. Żadnych rysek, pęknięć, wszystko jest, jak należy. Wysyłka oczywiście za darmo.

Opaska zegarka jest mięciutka i elastyczna, wydaje się dosyć solidna i trwała. Mam w swojej kolekcji kilka zegarków znanych marek i muszę przyznać, że ten wypada naprawdę dobrze w odniesieniu do nich. Mechanizm działa bez zarzutów, nic się nie zacina, zegarek się nie śpieszy ani nie spóźnia. Jedynym minusem jest to, że chodzi nieco głośniej niż moje pozostałe zegarki. Dla niektórych może to być uciążliwe podczas snu, ale wystarczy go po prostu schować głębiej do szafki. Dla mnie jest to naprawdę niewielki mankament, zważając na tak atrakcyjną cenę.

Zegarki damskie dostępne tutaj: https://allinside.pl/zegarki-damskie

 

Zobacz również: sukienki aliexpress oraz prezenty dla dziewczyny

lub przejdź na stronę główną: Aliexpress