# # # # #

Zestaw pędzli VANDER - recenzja

Zestaw pędzli VANDER - recenzja

Dzisiaj recenzja dużego zestawu pędzli do makijażu VANDER, który jest dostępny na AliExpress, a w naszej wyszukiwarce znajdziecie go pod adresem: https://allinside.pl/kup/2044729432.

Przywołany produkt możecie obecnie nabyć za cenę około 40 złotych, co, jak na tak duży zestaw, jest ogromnie korzystną ofertą.

Zestaw składa się aż z 32 pędzli w różnych rozmiarach i kształtach, przystosowanych do każdego rodzaju makijażu, więc otrzymujemy bardzo szeroki wachlarz zastosowań.  W zestawie znajdziemy pędzle przeznaczone do: nakładania pudru, rozprowadzania podkładu, szminki, korektora, aplikowania eyelinera, różu, rozświetlacza, konturowania twarzy, malowania brwi, nakładania, blendowania i rozcierania cieni do powiek,  a także pędzel typu wachlarz oraz szczoteczki do brwi i rzęs. Można więc, za pomocą tego zestawu, wykonać pełny makijaż twarzy na każdą okazję.  

Każdy pędzel został wykonany z włosia syntetycznego. Zestawy są dostępny do wyboru w kilku wersjach kolorystycznych: różowej, niebieskiej, czarnej, fioletowej oraz czarno-złotej. Zapakowany jest w poręczny skórzany pokrowiec, który możemy zwinąć w rulon, co bardzo ułatwia przechowywanie i przenoszenie np. w czasie podróży. Po złożeniu cały zestaw zawiera bardzo mało miejsca. Każdy pędzelek przychodzi zapakowany w folię ochronną.

Zestaw pozwala na sprawne, szybkie i profesjonalne wykonanie makijażu, a dzięki niemu aplikacja poszczególnych kosmetyków jest prosta i całkowicie bezproblemowa. Warto mieć w domu takie produkty, ponieważ przydadzą się przy wykonywaniu efektownego makijażu na specjalne okazje, ale też tego codziennego. Za taką cenę mogą sobie na niego pozwolić też osoby, które nigdy nie korzystają z pędzli przy nakładaniu kosmetyków, a chciałyby zacząć. Dodatkowo, taki zestaw będzie też dobrym prezentem dla każdej kobiety.