# # # # #

10 przydatnych przedmiotów z AliExpress za mniej niż 3$

10 przydatnych przedmiotów z AliExpress za mniej niż 3$

Tak, tak, wiemy, że się powtarzamy, ale nie można ukryć naszej miłości do niskich cen, jakie są na AliExpress. O dziwo za 3$ to można już tam kupić dobry sprzęt lub ciekawy gadżet, który wykonany będzie z wysokiej jakości materiałów. Ba! Za 3$ jesteśmy w stanie kupić tam nawet prezenty gwiazdkowe lub urodzinowe. Trudno w to uwierzyć, prawda? Przedstawiamy więc 10 produktów za mniej niż 3$, które nie są bublami.

 

 

 

Był TOP5 produktów, teraz pora na TOP10 produktów! Wszystko za 3 dolary!

Soczewka 3 w 1

Pierwszym produktem jest soczewka 3 w 1, którą umieszcza się na obiektywie telefonu. Posiada ona trzy tryby: rybie oko, obiektyw szerokokątny i makro. Rybie oko to samodzielna soczewka, kolejne dwie są połączone mechanizmem przeciwnakrętki. Wszystkie trzy sprawią, że nasze zdjęcia będą wyglądać tak, jakby wyszły spod ręki profesjonalisty z najdroższym aparatem.

 

Lampka LED-owa

W przeciwieństwie do innych tańszych ofert w tej konkretnej mamy 28 pojedynczych diod LED, które bez problemu są w stanie oświetlić cały pokój lub służyć jako lampka do czytania. Gadżet podłączamy do laptopa lub innego urządzenia z wejściem USB. Noga lampki jest w pełni zginalna i może przybierać dowolne kształty.

 

Lampki na żyłce

To jest miedziany kabel, na którym zamontowano niewielkie lampki LED-owe. Jest zasilany na baterie, które łatwo ukryć. Wystarczy ułożyć takie lampki np. w słoiku, by otrzymać iście instagramowy efekt. O dziwo w skład zestawu wchodzą nawet baterie, co jest miłym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę fakt, że cały pakiet kosztuje 0,70$.

 

Myszka komputerowa

Czy to wieloryb? Czy to mysz? A może połączenie tych dwóch zwierzaków? Ta niezwykle urocza mysz komputerowa dostępna jest w trzech fantastycznych kolorach: różowym, białym i niebieskim. Białe i niebieskie są bliźniakami, a różowe mają wielkie oczyska, którym nie można się oprzeć.

 

Komplet 50 magnesów

50 magnesów neodymowych za tak niewielką cenę, to wręcz przestępstwo. W Polsce nie dość, że są one trudnodostępne, to jeszcze horrendalnie drogie (oczywiście porównując to do ceny ok. 1 $). Tylko kupować i upiększać swoją lodówkę lub drzwi. Lub bramę. Lub biurko. Lub cokolwiek metalowego.

 

Kabel 2 w 1

Wielu ludzi unika tanich i niskojakościowych kabli, co jak najbardziej się chwali. Jednak nie zawsze trzeba wydawać na nie fortunę. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że na AliExpress znajdziemy prawdziwe perełki w tej kategorii (nie zapominajmy, że Chiny są największym wytwórcą elektroniki na świecie). Jeśli mamy nowy kabel USB typu C, a prawdopodobnie niektóre z naszych urządzeń nadal mają wtyczki micro-USB, to dlaczego by nie zaoszczędzić trochę miejsca dzięki temu plecionemu kablowi 2 w 1?

 

Kajdanki na palce

Dla wszystkich tych, którzy chcieliby być na bakier z prawem, ale trochę się boją, mamy kajdanki na palce. Wbrew pozorom te kajdanki nie zostały stworzone po to, by zakłuwać w nie osoby dłubiące w nosie lub obgryzające paznokcie. To po prostu oryginalne pierścionki. Dziwne? Tak. Bezsensowne? Tak. Kuszące? Tak.

 

Rękawiczki

Nadchodzi zima, a jeśli chcemy używać smartfona podczas pobytu na zewnątrz, nie odmrażając sobie przy tym palców, to warto zainteresować się parą rękawiczek, które umożliwiają obsługę ekranów dotykowych. Podobnych ofert jest cała masa na AliExpress, dlatego na pewno każdy znajdzie coś, co wpasuje się w jego gust.

 

Zegarki

Zegarki są jednym z najbardziej popularnych przedmiotów kupowanych na AliExpress. Dlaczego? Gdyż są tanie, ładne i ciekawe. Trudno uwierzyć w to, że opłaca się stworzyć chociażby działający mechanizm zegarka za 3$, a co dopiero połączyć go z bransoletą i zapięciami. Chiński rynek udowadnia, że można i ich zegarki wcale nie są tak tragicznej jakości jak te, z którymi mieliśmy styczność na festynach w latach 90.

 

Magnetyczna latarka

Każdy, kto chociaż raz próbował przykręcić śrubkę i jednocześnie trzymać latarkę w drugiej ręce, wie, jak bardzo jest to irytujące doświadczenie. Latarka magentyczna z metalową końcówką może być prawdziwym wybawieniem dla wszystkich złotych rączek. Przyda się podczas wycieczek i przy naprawie samochodu. Ta konkretna latarka świeci na całej długości rączki lub punktowo. Tak niewiele, a tak cieszy.

 

Zobacz również: sukienki aliexpress oraz prezenty dla dziewczyny